1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

-->hayaTı anLatan düŞündüRücü KarikaTürLeR....

Konu, 'Karikatürler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

hayatı anlatan videolar hayatı anlatan yazılar [​IMG]

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.302
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: -->hayaTı anLatan düŞündüRücü KarikaTürLeR....

mesaj dolu anlamlı karikatürler paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bütün karikatürlerin kendilerine göre anlamları var sadece bakmak değil anlamak da gerekiyor süper yani. teşekkürler canım

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok guzel yaa...hersey hayattakı gıbı:S emegıne saglık

-->hayaTı anLatan düŞündüRücü KarikaTürLeR.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel ve Düşündürücü Sözler

Güzel ve Düşündürücü Sözler

komik düşündürücü sözler komik ve düşündürücü sözler ama aşkla ilgili moliere sözleri Cümleler doğrudur sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz sen eğri isen (Yunus Emre) Hiçbir başarıya çiçekli yollardan ulaşılmaz LA FONTAINE Başarısızlığın kırk bin nedeni vardır bir tane mazereti yoktur. ADOLF HITLER...
  2. Komik ve Düşündürücü sözler

Komik ve Düşündürücü sözler

komik düşündürücü sözler komik ve düşündürücü sözler ama Tek Rakibim pentiım III . İşi olmayan giremez. -İş ve İşçi Bulma Kurumu- Biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar. Hissediyorum öyleyse varım. Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi. dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi . Hakkımı aradım meşgul çıktı. Nukelene nukelene nuklemeyi öğrendik...
  3. Canlılardaki düşündürücü özellikler

Canlılardaki düşündürücü özellikler

Düşünen, akıl ve vicdan sahibi olan her insan için yerde, gökte, denizin derinliklerinde, uçsuz bucaksız evrenin her köşesinde Rabbimiz'in örneksiz yaratışının sayısız delilleri bulunmaktadır. Bu yazımızda Rabbimiz'in Bedi sıfatının tecellisi olarak bazı canlılarda yarattığı benzersiz özelliklerden söz edeceğiz. Bu benzersiz özelliklere sahip olan canlılardan biri kutup ayılarıdır....
  4. Güzel ve düşündürücü sözler

Güzel ve düşündürücü sözler

facede paylaşılacak sözler facebookta paylaşılacak sözler facede güzel facebookta güzel leo buscaglia sözleri Birgün su içeceğin çeymeye çamur sıçratma", "Davranışlar kerkesin kendini seyrettiği bir aynadır", "Tecrübe herkesin kendi öz hatalarına verdiği addır", "Bana okuduğum kitapların en güzelinin hangisi olduğunu sorarsanız. Söyleyeyim ANNEMdir",...
  5. Düşündürücü Mesajlar istiyorum

Düşündürücü Mesajlar istiyorum

Kızlar ben sizden bir arkadaşım için ki çok önemli olan bir arkadaşım için Düşündürücü Mesajlar yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi:)

Sayfayı Paylaş