hayatı fişe takılı:(

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
hayatı fişe takılı:(
Eşimin teyzesi beyin kanamasından önce kısmi sonra tamami felç geçirdi Arkasından beyin ölümü gerçekleşti şu anda hayatı takılı olduğu fişe ve çocuklarının vereceği karara bağlı kalbi atıyor nabız 28 29 arasında gidip geliyor:(
ne kadar kötü bir durum kalbi atıyor ve fiş çekilsinmi çekilmesinmi eşimin teyzesi olduğundan üzülmüyorum insan olduğu için üzülüyorum çocukları torunları yoğun bakımın önünde bekliyorlar ekrandan bize gösterdiler çok kötü oldum Düşünsenize Allah korusun sevdiğiniz birinin hayatı fişe bağlı ve o kararı siz veriyorsunuz demin ordaydım okadar ağladımki nasıl kalbi atan birinin fişini çekerler diyorum eşim dediki ama onun beyni ölmüş yaşamsal fonksiyonu yok geriye dönmesi mümkün değil Allah eşine ve çocuklarına sabır versin zor bir karar olacak....

Son düzenleme:
Cevap: hayatı fişe takılı:(

çok kotu.gecmıs olsun...ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN...
YA dusunmesı bıle kotu..gozlerının onunde bırı can cekısıyor..hayatı ıkı dudak arasından cıkan seye baglı....ya ne dıyecegımı bılmeıyorum..canım sende destek ol....kı oluyorsundur....

cok kotu ..ınan cok uzuldum....ALLAH yardımcınız olsun canım....

Sağol nurcum iyi dileklerin için ama malesef teyzeyi kaybettik iki hafta oldu canım dediğin gibi zor bir karardı evlatları karar veremedi en sonunda cihaza bağlıyken kalbi durdu umarım Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın canım...

öncelikle allahtan şifa diliyorum ama ben çıkmayan candan umut kesilmeyeceğine inanıyorum allahın mucezeleri bitmez bence tam bir kayboluş olmadan kimse kimsenin fişini çekmesin derim
allahtan sana ve teyzene ve sevenlerine sabır dilerim

Geri