Ailesi hayatımı kararttılar sorunlar sıkıntılar

çok üzüldüm canım dile kolay 8 yıl az bir süre değill acı tatlı herşeyi paylaştınız hemen vazgecmesi biraz sacma geldi bana belki askerdeyken falan cok düsndü sensiz yapabileceğini anlamıs olabilir mi?.hayırlısı olsun insallah barışırsınız anneside söylediklerine umarım pisman olur etme bulma dünyası bu cok üzüldüm..

tatlım hayırlısı böyleymiş de olmayan herşeyde bi hayır vrdır papatyaya katılıyorum emin ol karşına sana hediye gibi biri çıkçak bu üzüntülerinin mukafatını alacaksın.seni sevseydi zaten bu durumda olmazdınız canım.o yüzden geriye değil ileriye bak.ilerde iyki olmamış diyceğin birini çıkarsın rabbim karşına

Bir evlilikte erkege dusen en buyuk sorumluluk, esiyle kendi ailesi arasindaki dengeyi kurabilmesidir, kuramiyor ve annesinin agziyla hareket ediyorsa, zaten evlilige hazir, sorumluluk alabilecek, karakteri oturmus bir insan degildir,Dolayisiyla boyle bir insanla , herseye ragmen omur gecirmek istersen, sana mutluluk yerine, herzaman huzursuzluk,tartisma, gerginlik yaratir,en sonunda dayanamaz sende isyan edersin,Maalesef sevgi karin doyurmuyor, bunlarda cok ciddi konular, asarim ben seviyorum la yola cikman bence dogru degil,Evlilik kurumu, mumkunse iki tarafin aileleriyle birlikte onaylanabiliorsa herkes memnunsa guzeldir, bir tarafta problem olmasi bile herzaman size yansir ve zamanla yipranirsiniz,Bence birak gitsin, arkana bakma artik , emin ol Allah yardimcin olup, yolunu acacaktir, Sabir en buyuk erdemdir unutma.

Bir evlilikte erkege dusen en buyuk sorumluluk, esiyle kendi ailesi arasindaki dengeyi kurabilmesidir, kuramiyor ve annesinin agziyla hareket ediyorsa, zaten evlilige hazir, sorumluluk alabilecek, karakteri oturmus bir insan degildir,Dolayisiyla boyle bir insanla , herseye ragmen omur gecirmek istersen, sana mutluluk yerine, herzaman huzursuzluk,tartisma, gerginlik yaratir,en sonunda dayanamaz sende isyan edersin,Maalesef sevgi karin doyurmuyor, bunlarda cok ciddi konular, asarim ben seviyorum la yola cikman bence dogru degil,Evlilik kurumu, mumkunse iki tarafin aileleriyle birlikte onaylanabiliorsa herkes memnunsa guzeldir, bir tarafta problem olmasi bile herzaman size yansir ve zamanla yipranirsiniz,Bence birak gitsin, arkana bakma artik , emin ol Allah yardimcin olup, yolunu acacaktir, Sabir en buyuk erdemdir unutma.

sana katiliyorum canim...biz cok yasadik bu sorunu bir türlü onlara artik büyüdügünü gösteremiyor onlar ne diyosa ok diyodu...ve buda haliyle aramizda tartismaya sebeb oluyodu...onlari hatirlatikca ailesine okdar kiziyorumki...sabir evet sabir sabir...

8 yıldan sonra ayrılığın kelimesini bile insan hazmedilemez ama bence en güzel sey kendine yeni bir sayfa açıp hayatına devam etmen bu kaynana evlendikten sonra da aynısını yüzlerce kez yapaçaktır emin ol ben bu insanları anlamakta zorluk çekiyorum tatsız geçen 1 gün insanan hayatından çok şey götürüyor yol yakınken dön .1 hafta üzülürsün sonra yaşama sevinçin fazlasıyla geri döner esen kal

O istedigi kadar iliskiyi bitirdigini sansin. Senin iki gun sonra onu kafanda bitirdigini farkedince asil o yanicak degil 8 yil 80 yillik aci cekicek emin ol...

Ne kadar emek verirsen ver,neler yaparsan yap canim olmayinca olmuyor.Hayirlisi buymus diyorum 8 yilda boyle olduysa bir omurde neler olur tahmin edemiyorum,yolun neresinden donsen kardir.Evlenince sadece esinle degil butun ailesi ile evleniyorsun,sadece iclerinden esini cimbizla cekip alamiyorsun.inanki ileride daha buyuk sorunlar olur,ceken bilir diyorum.Mutlu ol...

okudum ve korktum mantıklı olan unutmak 8 yıl cidden dile kolay yazık olmuş.o adamda bi anda ne olduğunu bilemeden bırakmışsa mantklı olan kesnlikle unutmaya çalşmak, zor gelebilir ama kendne güvenerek yapabilirsin..

Canım ne uzulcen ya bırak , annesıyle ,senı bır tutandan zaten hayır gelmez.Evlenınce nolurdu hıc dusundn mu?Ben solım mı ezılen sen olurdun deger mıydı sole ?

Geri