1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Hayatınıza biraz renk katın!

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Hayatınıza biraz renk katın! < Konu Resmi..>
  Yıllar boyu hayatınızı aydınlatan Philips ampulleri, şimdi hayatınızda aradığınız renkleri sizlere sunuyor.

  Türk Philips, son kullanıcılar için Türkiye’de yenilikçi, katma değerli, kolaylıkla kullanılan komple aydınlatma çözümleri sunan bir firma olarak insanların hayat kalitelerini geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan stratejileri ile ampul pazarındaki liderliğini sürdürmeye devam ediyor.

  Türkiye’de ampul pazarında açık farkla lider konumda olan Philips Ampul Grubu, yeni led aydınlatma ürünleri ile aydınlatmada öncü olmaya devam ediyor. Philips hayatınızı değiştirecek, yaşamınıza bambaşka renkler katacak ımageo led aydınlatma serisini ve dekoratif led serisini sizlere sunuyor.

  Sıcak ışığı ile huzur veren ve kimi zamanda romantik bir ortam yaratan mumlar evlerimizin vazgeçilmez aksesuarları arasında. philips bir mum’un size hissettirdiklerini gelişmiş ve sade bir ürün olan “ımageo led mum ışığı” ile sunuyor. Elinize alıp hafifçe sallayarak mum ışının o sıcak atmosferine kavuşacaksınız.


  Kullanıldıkça tükenen ve yangın riski yüzünden her yerde kullanamadığımız mumların yerine, tek şarj ile 24 saat çalışabilen “Philips ımageo mum ışığı”’nı heryerde özgürce kullanabileceksiniz. Ayrıca rüzgardan etkilenmeyen yapısı ile balkonlarınızda aradığınız ışıltıya sahip olacaksınız. Evde, bahçe ve balkonlarda kullanım için üç adet LED’li mum ünitesi ve bir şarj ünitesi olarak 3’lü set halinde ya da otel, restaurant ve kafeler için 12’li set alternatifi bulunuyor.
  “Dekoratif led serisi” ise hayatınıza renk katacak bir başka Philips yeniliği. Evinizde kullandığınız standart ampullerin yerine takabileceğiniz kullanımı kolay, çok renkli ve farklı seçeneklere sahip bu ürünler sayesinde eviniz tam anlamıyla bir ressamın tuvaline dönüşecek. O gün nasıl hissediyorsanız o rengi kullanabilir, duvarları boya kullanmadan farklı renklere boyayabilir, sadece tavandan değil yerden, masanın altından farklı şekillerde ve renklerde aydınlatmalar yapabilirsiniz.

  Kırmızı, Mavi, Yeşil, Sarı ve Otomatik Renk Değiştiren seçenekleri ile hayatınıza renk katacak olan “Dekoratif led seri” ‘leri (E27, E14 ve GU10 duy seçenekleri) evinizdeki mevcut duylarda kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Imageo led mum ışığı
  Havalı ve çekici görünüm
  Sallayarak açkapa
  Endüksiyon şarjlı
  12 saat şarj, 24 saat ışık
  Kablosuz kullanım
  Ev kullanımı için 3’lü set
  Restoran kullanımı için 12’li set

  Dekoratif led serisi
  Kapalı alanlarda kullanılan güzelleştirme ampulleri
  Dekoratif renkli ışık (Tüm renk seçenekleri)
  Otomatik renk değiştiren seçenek
  E24, E14, GU10 duy seçenekleri
  Çok uzun ömür (20.000 saat renkli 6000 saat beyaz)
  Dimmer güvenlik sistemli


   
Hayatınıza biraz renk katın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Küçük Değişikliklerle Hayatınıza Renk Katın.

  Küçük Değişikliklerle Hayatınıza Renk Katın.

  Günümüz insanı çeşitli şartlardan dolayı hayatın güzel taraflarını göremez olmuş gibi. Oysa hayat, sevdiklerimizle her anını manalı kılası kadar değerli. Hayatı mutlu ve yaşanılır kılacak çok söz söylenebilir elbette. Bunu sitemizin diğer bölümlerinden takip etmenizi tavsiye etmeyi unutmadan biz bize düşeni yapalım. Yani, çevremizi güzelleştirerek, çevremizdekileri küçücük değişikliklerle...
 2. evinize renk katın

  evinize renk katın

  renkli kağıtlardan süsleme ne hoşlar değilmi? :)
 3. Sağlığınıza Renk Katın!

  Sağlığınıza Renk Katın!

  Sağlığınıza Renk Katın! Göz alıcı renkleriyle sofralarımızı süsleyen sebze ve meyvelere renklerini veren maddelerin sağlığa faydası çok. Formsante, Beta karoten, Lutein, Alisin gibi maddelerin nelere iyi geldiğini araştırdı. Yeşil - Lutein Lutein nedir? Yeşil renkli bitkilerde bulunan bir pigment. Aslında rengi sarı, ama daha çok yeşil renkli sebzelerde bulunuyor ve onlardaki klorofil...
 4. Çerçeveler duvarlarınıza renk katsın

  Çerçeveler duvarlarınıza renk katsın

  Çerçeveli duvarlar Çerçeve ile dekorasyon Hepimizin evinde çerçeveli fotoğraflar vardır. Ya birşeylerin üzerine koyarız yada duvara asarız. Ama kaçımız çerçevelerle duvarları kapladı? Ben nette dolaşırken çerçeve ile dekore edilmiş duvarları gördüm ve çok beğendim. Muhteşem fotoğraflar ile çerçeveler doldurulabilir. Bakalım sizde beğenecekmisiniz meleklerim. Bence ortama çok hareket...
 5. Salonunuza Renk Katın

  Salonunuza Renk Katın

  oturma odalarınıza renk katın,dekorasyonda canlılık,evlerimize renk nasıl katılır,dekorasyon için öneriler,bir salon nasıl canlandırılır, Dekorasyonda risk almaktan kaçınmak ve zevksiz görünmesin diye sade, nötr renklere yönelmek, hiç aklınıza gelmeyen, başka bir risk doğurabilir. Dekorasyon tamamlandığında salonun istediğiniz kadar sıcak veya canlı görünmediğini fark edebilirsiniz. Canınızı...

Sayfayı Paylaş