haydeeeeeeeee trabzona

esena

Aktif Üye
Üye
haydeeeeeeeee trabzona
ben tarbzonda yaşıyorum ve hastayım buranın denizine havasına ve güneşin batışında denizle güneşin birleşmesine . ve bide boztepe verki anlatamam kelimelerle semaverde çay yudumlamak ayrı keyif verir insana güzelliklerini saymakla bitmez hangisini anlatayım boztepeyimi uzungölümü sümela manastırınımı ayasofya müzesi bunları gezip göreceksiniz ve ozman varırsınız tadınaa tüm melekleri beklerim herkese yardımcıda olurum rehberliğinizi yaparım yeterki gelinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn HAYDEEEEEEEEEEEE TRABİZANAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Ce: haydeeeeeeeee trabzona

ayyy canım ne güzel anlatmışsın güzel memleketimi bende trabzonluyum ama malesef bursada büyüdüm ve bursada yaşıyorum yazları gelıyorum inşallah tanışmak nasip olur canım

inşallah canım denk gelirsek tanışalım canım

esena bende trobzonda oturuyorum gerçekten doğası muhteşem bi şehir anlatılmaz yaşanır uzungölü sümela manastırı harika yerler neresindesin trabzonun ben merkezdeyim inş bi gün tanışırız bu arada malatyalıyım ben

Cevap: haydeeeeeeeee trabzona

bizim sülale trabzonlu ama ben düzcede büyüdüm hala orada akrabalarımız varmış ben hiç tanımadım. kültürümüzü hiç kaybetmedik kara lahanasız ve hamsisiz durmayız kemençenin sesini duyunca yerimizde duramayız sonuna kadar lazım yani

Geri