Hayki Ft. Yas - Nolur Evet De

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayki Ft. Yas - Nolur Evet De
çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır video çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır şarkısı hayki videosu aşkım minik kraliçem seni çok seviyorum bende
benimle benimle benimle evlenirmisin

hıı ne diyosun sen lan ohaaa hayır olamaz asla neden?
içip içip döversin
yuh kızım ben alkol kullanmamki döversemde adam değilim
inanamamki hayki
yalancımıyım ben sanki
lan sen kahveden çıkmazsın

okey tavla bilmem öğrenirsem senle oynarım yok aman dur orda kalsın kumarda vardır şimdi sende
asla korkma benim çokta param yok zaten altı üstü derdim saadet
olmaz aşkım biraz sabret ben bu yaşta biraz taze sayılırım
gelir bende kapının önüne anırırım
hayvan şarap içer pis kokarsın tipindende belli zaten sen bi piskopatsın
tamam kabul var birazcık amma ellerinde uslanırım damlam yarın senide istetirim ananmla git konuş babanla
aman başım belada delimisin sen oğlum öldürürler hemde ben zaten özgürüm ben hiç bişeyden anlamamki; çamaşır bulaşık elim ayağıma dolaşır
korkma bebeğim elime her bi iş yakışır hem dikiş takışta biliyorum sana bişi bırakmam
hayır kurufasülye pilavı yaptırıp yanına soğanı kırıyım dersen elimin tersini yersin suradınla merse dönersin ben mersin kızıyım abi git başımdan yaa
aaah yeter ulan evleneceksin benimle yarim kalmadı halim kalbim yanlız sana talip bana bağrıp durma çarparım ağzının ortasına
ühüüü şimdiden başladı yaa
affet bebeğim kendimi kaybettim bendeki şiddet dilden gelir ama elimden gelmez
hı tabi tabi o zaman isteklerimi sayıyorum yatlar katlar beetler feetler mıchkler mıxler
lan şimdi bu kız benden klip isterse
isterim tabiki serseem
o zaman çekelim dersem kabul edermisin söyle bana evet mi hayır mı
ı ı hayır
hayır
hayır
hayır

Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
hayki&yas - birleşen 2 kalp hayki&yas - birleşen 2 kalp
...
Resimli Aşk Şiirleri 0
Hayki & Yas - 21 Hayki & Yas - 21
İçimde bir sıkıntı vardı duymak istemezdim içlerinden en büyük yeminle gözemi aldın harbi en küçük yeminle sadık oldum.bu şehrin orta yerine acımı kustum, tacı kaybolan bir kraliçeydim sustum.bu parça '21' özel bi gündü sözel bir ana döndü güzel...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Anla Artık Hayki & Yas - Anla Artık
Nakarat Onun dünyası kapkaranlık Kalbindeki acıysa yalnızlık Sorun şu ki se tava aydınlık İçindeki bi yabancı anla artık (Yas verse) Bugün ışığı göremedi gözlerim Kör mü sence hislerim Ezberimde dizili kinlerim Şimdi söyle pes etmesi gereken...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp
Ölene dek ellerimden tut bizim bu yarınlar (bizim bu yarınlar) Birleşen bu iki kalple(birleşen bu iki kalp) sonsuza aşkla mutluluklar(aşkla mutluluklar) Sönsün tüm ışıklar(ışıklar sönsün) bizim bu akşamlar (akşamlar bizim) Sen ve benim sen ve...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta
bugün de bitti her tarafsa kapkaranlık ziyan oldan günlerimde dünüme hasret kalanı bulamadım sen de yoktun anne yanıma gelme artık arama sorma konuyu kapadık sorum şu ki ben hep yalnızım ve kimse gelmesin kalsın istemem insan olanı...
G-H Harfli Şarkılar 0