Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hayki & Yas - Birleşen İki Kalp
Ölene dek ellerimden tut bizim bu yarınlar (bizim bu yarınlar) Birleşen bu iki kalple(birleşen bu iki kalp) sonsuza aşkla mutluluklar(aşkla mutluluklar)
Sönsün tüm ışıklar(ışıklar sönsün) bizim bu akşamlar (akşamlar bizim)
Sen ve benim sen ve benim tüm yaşananlar (tüm yaşananlar)
Sana minnettarım sevgilim o küçük kalbine beni sığdırdığın için

Sana minnettarım sevgilim beni deli gibi sevdiğin için Sana minnettarım sevgilim yüreğini bana verdiğin için
Sana yemin edebilirim son nefesimi bile kollarında vereceğim için
Bir ömür boyu böyle gider bu adam bir ömür boyu böyle sever seni
Hepiniz duyun beni buldum onu buldum tıpkı bir ben gibi

Dudaklarından adım dökülürken içim titrer bunu sende bil Sana verdiğim hiçbir sözden geri dönmem kalbime dilim kefil
Ölene kadar gözlerimi kırpmadan seni seyredebilmek tek dileğim
Bana ne kadar sürer acaba diye sorma sana nasıl anlatabilirim
Ölene kadar dedim ya boş ver seni öldükten sonra da sevebilirim
Yalnız sana güvenerek arkama bakmadan sırtımı dönebilirim
Ölene dek ellerimden tut bizim bu yarınlar (bizim bu yarınlar)
Birleşen bu iki kalple(birleşen bu iki kalp) sonsuza aşkla mutluluklar(aşkla mutluluklar)
Sönsün tüm ışıklar(ışıklar sönsün) bizim bu akşamlar (akşamlar bizim)
Sen ve benim sen ve benim tüm yaşananlar (tüm yaşananlar)

Beni kendine hapsettin ben seninim ve kölenim ellerimin tek sahibi sensin Benliğime seni kazıdım artık adımın anlamı kalmadı yas bunu bana hissettirdi
Yaşadığımın farkına vardım düşün o tacımı bana geri taktın
Kraliçe tahtına senin o tertemiz kalbine yerleşti bir kere
Ve de gitmeye niyetim yok bunu sok beynine

Dünyam sensin ve de tersine dönse tek geçerim seni sevgilim Saçının tek bir teline can veririm bunu herkese gösterebilirim
Canım senin kanım senin al bu kalp senin melek senin yas senin
Önüme bin nuru sürün...
Tek yanlış sen olsan yinede sen derim
Aklına geldi mi şu bu deme bana hiç aklım sensin deli gibi yani
Seni ben gibi hissedebilirim bunu ispatlayabilirim sevgilim

Hayki & Yas - şşŞŞ hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hayki & Yas - 21 Hayki & Yas - 21
İçimde bir sıkıntı vardı duymak istemezdim içlerinden en büyük yeminle gözemi aldın harbi en küçük yeminle sadık oldum.bu şehrin orta yerine acımı kustum, tacı kaybolan bir kraliçeydim sustum.bu parça '21' özel bi gündü sözel bir ana döndü güzel...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Anla Artık Hayki & Yas - Anla Artık
Nakarat Onun dünyası kapkaranlık Kalbindeki acıysa yalnızlık Sorun şu ki se tava aydınlık İçindeki bi yabancı anla artık (Yas verse) Bugün ışığı göremedi gözlerim Kör mü sence hislerim Ezberimde dizili kinlerim Şimdi söyle pes etmesi gereken...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta Hayki & Yas - Duygularım Çok Hasta
bugün de bitti her tarafsa kapkaranlık ziyan oldan günlerimde dünüme hasret kalanı bulamadım sen de yoktun anne yanıma gelme artık arama sorma konuyu kapadık sorum şu ki ben hep yalnızım ve kimse gelmesin kalsın istemem insan olanı...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - Düşünme Hayki & Yas - Düşünme
duygularım kangren oldu kalbim sık boğaz etme beni korkularım neden oldu buna sakin davranamam çok denedim sorgularımın amacı belliydi kaçmak yerine durup sendeledim suratım belki gülümserdi ama ben ağlarken de gülerdim evimde ışık boldu odamda...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hayki & Yas - şşŞŞ Hayki & Yas - şşŞŞ
Hadi anlat bakalım bana Gözlerin neden bu kadar donuk Sözlerin neden bu kadar tuhaf Ellerin neden bu kadar soğuk Yeniden ayakta durup koşmaya niyetin yokmuş gibi bakma bana Anladım oyun oynamış herkez gibi gözünü kırpmadan bu kadar sana Sessiz...
G-H Harfli Şarkılar 0