Hayko Cepkin İçin 3 Yıla Kadar Hapis İstendi

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hayko Cepkin İçin 3 Yıla Kadar Hapis İstendi
hayko cepkin hayko cepkin haberleri
Sevgili melekler, ünlü rock şarkıcısı Hayko Cepkin'e 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Geçtiğimiz şubat ayında yaraladığı bir kadın hayranının şikayetiyle dava açılan Cepkin hakkında savcılık 3 yıl hapis cezası istiyor. İşte detaylar...

hayko-cepkin-jpg.7905 Hayko Cepkin İçin 3 Yıla Kadar Hapis İstendi

Hayko Cepkin'e dava şoku! Ünlü rock şarkıcısının hayranı Gülşen Dilek Akbaş, geçtiğimiz Şubat ayında Roxy Bar çıkışı kendisine kafa atan Cepkin'den şikayetçi olmuştu.

50 BİN LİRA İSTEDİ İDDİASI Olay sonrası yüzü kanlar içinde kalan Akbaş'ın şikayeti üzerine Cepkin hakkında 'kasten adam yaralama' suçundan üç yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Akbaş'ın kendisine ırkçı bir hakarette bulunduğu ancak hayranına vurmadığını söyleyen Cepkin'in de Akbaş'tan şikayetçi olması üzerine Akbaş hakkında da 'haksız çıkar sağlamaya çalışma' suçundan üç, 'hakaret' suçundan ise iki yıl hapis istemiyle dava açıldı. Akbaş'ın; Cepkin'e, 50 bin lira vermesi durumunda şikayetçi olmayacağını söylediği ifade edildi.

Pervin M.

Pervin M.

Üye
Üye
Hayko için en sevdiğim şarkıcı diyebilirim ki kendisinin büyük bir hayranıyım habere çok üzüldüm açıkcası.Hayko nun davranışına mı üzüleyim kadının para derdine düşmesine mi üzüleyim bilemedim.Umarım olay tatlıya bağlanır.

Gökçe ve Hayko hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hayko Cepkin Bayülgen'i terletti.. Hayko Cepkin Bayülgen'i terletti..
Meleklerim dün gece bende izlerken şok oldum doğrusuda Hayko'yu sevdiğimden hafifte gülümsedim :) Bahsettiğim konuyu aşağıdan okuyabilirsiniz.. Hayko Cepkin Bayülgen'i...
Magazin 0
Hayko Fanını yumrukladı Hayko Fanını yumrukladı
bu adama nolmuş neden yumruklamıs acaba?

İzmir'de sahneye çıkan Hayko Cepkin, ön sıradaki seyircisine önce yumruk attı, sonra tehdit etti.

Mekandaki bir seyircinin cep telefonuyla kaydettiği görüntülerde, şarkısını söylerken elindeki...
Magazin 0
Gökçe ve Hayko Gökçe ve Hayko
işte yeni bir ikili çift daha yeni bir proje ile karşımızdalar.... GÖKÇE'YE İKİ ÜNLÜ DESTEK VERDİ...
Magazin 0