Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Hayranlarından Pascal'a Dayak Çağrısı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

pascal, nihat doğan, survivor, kavgaları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

< Konu Resmi..>

Sevgili melekler,
    Survivor yarışması finali,stlerinden Pascal ve Nihat Doğan'ın yaşadıkları tekme tokat kavga unutulmazlar arasında girdi.

Ama tam üstünden zaman geçti, artık bu talihsiz olay unutulur diye düşünülürken,hayranları Pascal'a dayak tavsiyesinde bulundu.

Survivor'da Nihat Doğan'la kavga ettiği için diskalifiye edilen Pascal Nouma, hafta sonu yapılacak final konseyinde yarışmacılara soracağı soru için Facebook sayfasında takipçilerinden yardım istedi. "Siz benim yerimde olsanız Nihat'a ne sorardınız?! Lütfen küfürsüz, seviyeli cevap verin, beğendiğim 3 soruyu Nihat'a soracağım" diyen Nouma'nın takipçileri cevap olarak, ağız birliği etmiş gibi, "Soruyu boş ver, bir güzel döv onu" diye cevap verdi.

ece_rose ve VİŞNE bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ne kadar şiddet yanlısı cahil bir toplumuz be, gözlerim yaşardı doğrusu vah vah vah...

VİŞNE bunu beğendi.
Hayranlarından Pascal'a Dayak Çağrısı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dayak

Dayak

Dayak yemek sevince, bir vesileyle gelecek rızka yahut iyiliğe, Birine dayak atmak ona iyilikte bulunmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Kavga Etmek.)Rüyasında dayak yediğini gören kimse, iyilik alır. İşinde ve gelirinde artış olur.Rüyada dayak görmek yardima isarettir. Rüya-sinda dayak yedigini görmek, bir isi için birisinden yardim görecegine; kendisinin bir baskasina dayak attigini görmek,...
  2. Obama'ya düello çağrısı

Obama'ya düello çağrısı

Ahmedinejad: "Tüm dünyanın gözü önünde yüzyüze tartışalım" İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad, dünyayla ilişkilerde daha güçlü bir politika izleyeceklerini belirterek, ABD Başkanı Barack Obama'yı dünya sorunlarını tartışmaya çağırdı. Mahmud Ahmedinejad, kimi üniversite rektörlerine hitaben yaptığı konuşmada, dünyayla ilişkilerde adalet ilkesini ön planda tutacaklarını, ancak bu...
  3. Tarkan hayranlarını yerinde oturtmadı!

Tarkan hayranlarını yerinde oturtmadı!

tarkan konseri harbiye konseri tarkan acik hava konseri megastar tarkan konserleri hakkinda bilgiler burada meleklerim Merhaba melekler, Bu zamana kadar bu kadar popcu geldi gecti ama benim icin hakikaten hem sesi hem yorumu hemde performansiyla yeri dolmayan tek sanatcidir Tarkan...Yaptigi her iste basarili, sansasyondan uzak, sadece sanatini yapan megastar Tarkan, Geleneksel harbiye acik...
  4. Wilma Elles Hayranlarını Çıldırttı

Wilma Elles Hayranlarını Çıldırttı

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisi ile tanıdığımız ve dizide oldukça nefret edilen bir karakter olan carolin'i canlandıran oyuncu imza gününde hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı ve tepkileri çekti.Sizler için haberin devamını ekliyorum. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'de ki Carolin karakteriyle şöhret olan Alman Wilma Elles,Forum İstanbul Fashion Weekend kapsamında önceki gün podyuma çıktı. Elles...

Sayfayı Paylaş