1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayvanat bahçesine hoş geldiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanat Bahçesinden Kaçış

Hayvanat Bahçesinden Kaçış

"Zoo Escape". Bunu oynamadım, ama derecesi fena değildi. Yanlışlıkla bir gorilin kaçmasına neden oluyorsunuz. Göreviniz de hayvanat bahçesinin görevlisine yardım etmek... Ta ki o gitmenize izin verene kadar. Buradan
  2. ben geldim hoş geldim

ben geldim hoş geldim

slm arkadaşlar bende yeni üyeyim bu site hakkında fazla bilgim yok beni bilgilendirirseniz sevinirim :):D
  3. Bebişlerimize hoş geldin hediyesi

Bebişlerimize hoş geldin hediyesi

Bebek şekerleri modelleri.Bazen hiç olmadık zaman da girerler hayatımıza bazende yıllarca özlemle bekleriz bebeklerimizi kucağımıza almayı daha doğmadan hayatımızın birer parçası olurlar kalp atışlarını dinleriz heyecanla onlara bişey omasın diye kendimize hiç olmadığı kadar iyi bakarız daha görmemişizdir bile ama onları kaybetmekten çok korkarız sanki birer gelin birer damatmış gibi çeyiz...
  4. Bahçeniz için hoş bir öneri

Bahçeniz için hoş bir öneri

Bahçe dekorasyonu Çakıl taşları ile bahçe süsleme Güzel çakıl taşlarını toplayarak bahçenizde çiçeklerin ağaçların altına ya da çimelrin üstüne çakıl taşı dekoru yapmanız mümkün. Bahçe sanatının önemli bir öğesi olan görsellik için hoş bir uygulama olacaktır.
  5. Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçe dekorasyonu Oturma köşesi Bahçenizin bir alanında dinlenme köşesi hazırlayabilirsiniz. Sandalye ve masalardan oluşanbu köşede doğa ile başbaşa olmak mümmkün. Bu köşe bahçe dekorasyonunuza renk katacak.

Sayfayı Paylaş