1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

hayvanlar meslek seçerse

Konu, 'Çöplük' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hayvanlar meslek seçerse

harika olmus suaygirina bayildim cok yakisti:D

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

waawwww bu süper :D:D

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

hoş olmuş emeğine sağlık canım

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bu kadr uyum olur herhalde..emegıne saglık:hhh::hhh:

6. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok şekerler yaw bunlar .........................

hayvanlar meslek seçerse konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayvanlardan bulaşabilen

Hayvanlardan bulaşabilen

Hayvanlardan bulaşabilen Günümüzde hediyelerin içeriği değişim göstermekte ya da bizler de ev hayvanı sever bir toplum olmak yolundayız. Doğum günü hediyesi, mezuniyet hediyesi vb birbirimize sevimli kedi, köpek ya da benzeri evcil hayvanlar hediye ediyoruz. Hayvancılık ise zaten ülkemiz kaynaklarının başında geliyor. Gerek sevgi kaynağı gerek ekonomik yaklaşım olsun hayvanlarla temas...
  2. Mucit hayvanlar

Mucit hayvanlar

] Mucit Hayvanlar... Sorunlarına pratik çözümler bulan, hatta alet yapan canlıların sayısı tahmin ettiğimizden de fazla. Kimi kanca şeklini verdiği ince dallarla ağaç kabuklarından böcek çıkarıyor, kimi avladığı yengeç kaçmasın diye yosunlara sarıyor... İşte hayvanlar dünyasından şaşırtan örnekler... Büyük Okyanus'un güneyindeki adalarda yaşayan Yeni Kaledonya kargaları, alet kullanma...
  3. Meslek

Meslek

Genç kişi rüyasında kendisini bir meslek sahibi görürse rüyayı iyi yorumlamalıdır.
  4. Hayvanlar Alemi

Hayvanlar Alemi

1. Kene: Abi ne güzel ekmek elden su gölden geçinip gidiyoruz di mi? 2. Kene: Evet bir dahaki gömlek değiştirme safhasına kadar rahatız. 1. Kene: Abi ben şimdi gömlek değiştirsem. Havalar da ısındı. Malum kısa kollu gömlek giyelim. 2. Kene: Ya hayret bir şey ya! Allah'ım o kadar parazit varken beni şununla muhatap ediyorsun ya. Neyse! 1. Kene: Ya abi ne kızıyosun ya! Şurada iki dakika muhabbet...
  5. eski meslekler unutulan meslekler

eski meslekler unutulan meslekler

Lütfen bana eskiden yapılan ve şu anda günümüzde unutulmuş unutulmaya yüz tutmuş eski meslekler hakkında resimli olarak bilgi verir misiniz. Titan abla özellikle senden rica ediyorum herkese cevap veriyorsun bende isterim :D:D

Sayfayı Paylaş