1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

Hayvanlardan komik sözler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Kendilerine uygun sözcükleri nasılda bilirlermiş :DBuyrun hep bizim söylediğimiz sözleri birde onlardan dinleyin.:)
    -suyu içsen de sokarım içmesen de sokarım / yılan
    - altımda buzağı arayan kerizin enayinin önde gidenidir / öküz

- atladığın yere dikkat et / sazan

- uzanamadığım ciğer mundardır / kedi

- kaz gelecek yerden hayır gelmez / tavuk

- köprüde dayı diyene inanma / ayı

- yem veren insanın gözünü oy / karga

- devletin malı deniz, yemeyen biziz / domuz

- geçen altın semer taktım sonra baktım yine ben / eşek

- bende şans olsa çölde kutupayısı doğardım / abaza boz ayı

- unutma, unutulanlar unutanları asla unutmazlar / balık

- ölümüm arpadan olsun / at

- kurt kocayınca affetmem ulen / köpek

- o tatlı dilinle beni kandıramazsın ben bildiğin yılanlardan değilim / anakonda

- hanım, ben sudan gelinceye kadar şu bizim sıpayı dövüver / eşek

- söğüt dalına yuva yaparsan yavrunu sinek kapar / manda

- hoşaf da neymiş mis gibi karpuz kabuğu varken burda / gurme eşek

- bir insan sana "eşek" derse umursama, ama 5 kişi sana "eşek" derse git kendine bir semer al / paranoyak at

- pantolunu gösteren ütü, sarıkız'ı gösteren sütüdür / zampara boğa

Hayvanlardan komik sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En komik hayvanlar...

En komik hayvanlar...

komik hayvanlar
  2. Komik SözLer

Komik SözLer

İşte size komki sözler Melek'ler, okyun okuyun gülün emi :D Seni görünce gözlerim DOLAR, burnum EURO, kulaklarımda STERLiN !.. niheheh Bir kadin mutfaga girince neden bişi düşünemiyormuş ? Çunki tefal herşeyi duşünürmüş.. hihihi.. Anne : Benim kızımı ne mühendisler ne doktorlar istedi de vermedim Kız : Merak etme anne ben hepsine verdim. ühühühü.... Abi benim cinsel problemlerim var. Her...
  3. komik şiirler sözler

komik şiirler sözler

komik şiirler sözler Babamı Dinliyorum Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Önce bir yumruk hissediyorum hafiften Ardından tekmeler geliyor kafama Uçuyorum havalarda Uzaklarda, çok uzaklarda Annemin hiç durmayan çığlıkları Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Bu dönem sınıfı geçeceğim derken Geliyor sürü sürü kırıklar Ahlar çekiyorum odamda Gözümün önüne geliyor müdürün bakışları Babamı...
  4. Hayvanlarin atasözleri ...

Hayvanlarin atasözleri ...

Hic olurmu öyle sey ya, dediginizi duyar gibiyim meleklerim :D Ama tabiki olur, sonucta onlarda canlilar, ve onlarinda hakki atasözlerine sahip olmak :laugh::laugh::dil::laugh::laugh: - çömelen insanı ısırmayan bizden değildir / köpek - beni bacağımdan asanın bacağına s**ayım / koyun - suyu içsen de sokarım içmesen de sokarım / yılan - altımda buzağı arayan kerizin enayinin önde...
  5. komik sözler

komik sözler

Author: komik - Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur… - Aşk sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir… - Adamın biri komsuya gitmiş hamile kalmış. Çünkü komsu kapıya kadar geçirmiş… - Kız dediğin ?stanbul gibi olmalı.Fethi zor,fatihi tek!!! - Akıllı olup dünyanın kahrını çekeceğine deli ol dünya senin kahrını çeksin… - Oturarak başarıya...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş