Hcg değerini artırmak mümkünmü ? Hcg nasıl artar ? Normal Hcg değerleri

merhaba 6 aylık evliyim hcg adetim geçti hastaneye ittim kan testi yaptım önce 99 çıktı 2 gün sonra 44 bugünde gidicem durum nedir

Merhaba, hcg değerinizde ki düşüş sağlıksız gebeliğe işaret ediyor.Bu durumda bir kadın doğum uzmanına görünmenizde fayda var. Hcg nin tekrarı ve muayene gerekebilir.

slm hcg değerim 19 çıktı adetim 1 gün geçti sevinmelimiyim hamilelik varmıdır?

Merhaba, hccg değeriniz görünürde gebelik lehine teyidi için bir kadın doğum uzmanına görünün. Belli aralıklara tekrar hcg testi istenecek ve durumunuz değerlenirilecek

Merhaba, 8 ve üstü değerler gebelik olarak değerlendiriliyor test sonucunuz pozitif. Durumunuzu teyit etmek için bir kadın doğum uzmanına görünün.

Merhaba
Adetim 6 gün gecikince beta hcg testi yaptırdım. 192.2 çıktı. 3 gün sonra tekrar yaptırdım 381.1 çıktı. 2 günde bir 2 katına çıkması gerekiyorsa benimki sağlıksız mı ilerliyor?
Şimdiden teşekkürler

Merhaba, hcg değerinin beklenenden yüksek ilerlemesi ve düzensiz olması sağlıksız gebeliğe işaret ediyor. Tabi iki hcg değeri ile durumunuz hakkında yorum yapmak doğru olmaz. Bir kaç defa daha hcg testi yapmanız istenecek. Son adet tarihiniz ve usg nin birlikte değerlendirilmesi ile durumunuz hakkın da net bilgi verilebilir.