1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

he heeeeeeee :))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: he heeeeeeee :))

kedi manyak durmus ya..emegıne saglık

he heeeeeeee :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik hemde çokkomik:O)

komik hemde çokkomik:O)

çokkomik çokkomikler çokkomık
  2. He Kız İsimleri

He Kız İsimleri

uluslararası kız isimleri bulunmayan kız isimleri afgan Hecil: iki dağın arasındaki kısım, vadi, dere Hediye: armağan, bahşiş Helal: din bakımından yenilmesinde, kullanılmasında sakınca bulunmayan şey Helin: yuva, mutlu yuva, sıcak yuva kuş yuvası Hemta: eşit, aynı derecede Henna: kına ağacı Hepgül: sürekli mutlu yaşa ve gül Hepşen: neşeli ve güzel ol Hera: mitolojide analığın...
  3. hareketli komikk devamm he he

hareketli komikk devamm he he

:puhas::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: :laugh::laugh::laugh: :puhas::puhas: :haha::haha: :haha: :haha::haha::haha: :haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
  4. Henüz gelmedin

Henüz gelmedin

Henüz gelmedin. Ne yol biliyorsun ne de iz. Ajandanda işaretli tarihler arasında yerim, telefon rehberinde önceliğim yok hala. Zamanım ve kimliğim belirsiz. Sen kendi yaşam öykünde sana biçilmiş rolünü oynamaya devam ediyorsun her zamanki gibi. Aynı yoldan işe gidip geliyorsun hergün, alışveriş yaptığın mağaza, mahalle bakkalın, faturalarını yatırdığın banka, haftasonu takıldığın alemci...
  5. özledim hemde çok...

özledim hemde çok...

özledim ozledim özledim hemde cok Özledim. Hem de çok… :uhu: Gözlerini, sözlerini, gülüşünü, ses tonunu, kokunu, dokunuşunu, seni, sana ait olan her şeyi… Özlediiiiiiimmm. Hem de çok… Öyle böyle değil... Özlemin çekiştiriyor saç diplerimden! Zaman duruyor özlerken seni. Akreple yelkovana düşman oluyorum. Kelimelere dökemiyorum, cümlelere sığdıramıyorum. Çaresiz bırakıyor, boğazı...

Sayfayı Paylaş