Hello Kitty kız çocuk odası dekorasyonu

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Hello Kitty kız çocuk odası dekorasyonu
çocuk odası dekorasyonu, hello kitty çocuk odası, çocuk odası modelleri, kız çocuk odası takımları ile sizlerleyiz.

Çocuklar büyüdükçe onların ihtiyaçları da birlikte büyür. Artık oyun ve okul çağına gelen çocuğunuz için bebek odası takımından çıkarak daha modern bir çocuk odası takımı almanızın zamanı gelmiştir.

Kız çocuklarının tutkunu olduğu bazı masal ve çizgi film karakterleri vardır. Kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar bu sevdiği karakterleri yanında taşımayı, kullanmayı ve giymeyi çok severler.. Nerden mi biliyorum çünkü benim de şu an 6 yaşına gelen bir kızım var:) Bir magazaya girdiğimiz de hemen esvdiği karakterlerden oluşan giysi yada eşyalara doğru koşarak ona sahip olmak istiyor..

Kız çocuklarının en sevdiği karakterlerden biri de hello kitty.. Hello kitty çocuk kıyafetleri, hello kitty ev tekstil ürünleri, mobilyaları, aksesuar ve giysileri gibi örnekler ile karşımıza çıkan bu sevimli karakter sadece kız çocuklarının değil yetişkinlerinin de tutkunu olarak yer alıyor.

Sizler için bu konumuz da hello kitty seven kız çocukları için hello kitty çocuk odası modelleri ile birlikte hello kitty çocuk odası dekorasyon örneklerini paylaşıyoruz.

Kız çocuk odası modelleri olarak oldukça şirin olan bu sevimli kahramanı çocuğunuzun odasına taşımak istemezmisiniz?

Piyasada bulunan ev tekstil ürünü markaların da yer alan hello kitty nevresim takımları, yatak örtüsü, hello kitty battaniye gibi ürünlerle dekorasyona katkı sağlayacağınız gibi, hello kitty duvar kağıdı, hello kitty mobilya ve aksesuarlar ile de odayı görsel olarak zenginleştirebilirsiniz.

Hello kitty örgü modellerini gördünüz mü?

6bb0de3532e44f19c487694599ee344b.JPG
42.JPG
2016-hello-kitty-çocuk-odası-5.JPG
Çocuk-Odası-Asma-Tavan-Modelleri-15.JPG
hello-kitty-cocuk-odasi.JPG
Hello-Kitty-Odası-Tasarımları-ve-Fikirler-2016.JPG
pembe-hello-kitty-tasarımlı-yuvarlak-genç-kız-odası.JPG
sade-genc-kiz-odalari-Z85.JPG
UBESBKITTY12.JPG

 

liya

Üye
Üye
benim kızda hello kitty karakterini çok seviyor hatta bazı giysileri ve aksesuarları hello kittyden oluşuyor eğer bu oda tasarımlarını görse kesin isterdi :)
 
Üst