Hem dayanıklı hem şık…

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Hem dayanıklı hem şık…
elebey0018.jpg
Profilo son model çamaşır makinesi tasarım ve modern görünüme özen gösterenlerin beğenisine sunuluyor. Çift su girişi bulunan :):):):)lik renkli yeni model, derinlemesine temizliği maksimum enerji tasarrufuyla birleştiriyor.

Dayanıklılık özelliğiyle öne çıkan Profilo, son model çamaşır makinesinde tasarım ve görüntüyü de ön plana çıkararak mükemmeli hedefleyenler için ideal bir seçenek sunuyor. Çift su girişi bulunan :):):):)lik renkli yeni model aynı zamanda, derinlemesine temizliği maksimum enerji tasarrufuyla birleştiriyor. %10 ekstra tasarruf sağlayan A+ çamaşır makinesindeki devir hızını belirleme fonksiyonu, yıkama sırasında sıkma sürecini kontrol ediyor.

LED’li program akışı özelliği bulunan Profilo çamaşır makinesi CM1220HGTR, dijital gösterge ile kalan yıkama süresini haber verirken erteleme özelliğiyle de azami 19 saate kadar yıkamayı durdurabiliyor. Böylece çamaşır yıkama süresi kişilerin günlük programına göre ayarlanarak kullanıcısının kontrolü altına giriyor.

Ön yıkama ve yoğun yıkama özelliğini kullanıcılarına bir arada sunan Profilo çamaşır makinesi, 15 ayrı yıkama programı ile farklı ihtiyaçlara uygun kullanım olanağı sağlıyor. Çamaşırları derinlemesine temizlenirken, kırışık azaltma özelliği ile kadınların en sıkılarak yaptıkları ütü işini de kolaylaşıyor. Ekstra su tuşu ise daha fazla su ile yıkanması gereken narin çamaşırlar için pratik bir çözüm sunuyor
 

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ce: Hem dayanıklı hem şık…

şu gri olanlar çok güzel ya gerçektende şık eline sağlık
 
Üst