1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

hepsi 2009 ve 2020

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

:laugh::laugh::laugh::laugh:​

2. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hepsi 2009 ve 2020

:D:D:D süpersin

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hepsi 2009 ve 2020
    :D emeğine sağlık canımm

hepsi 2009 ve 2020 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hepsi

hepsi

Grubunuzun adi neden 'Hepsi'? Yasemin: I?inde her sey var. Hepsi dans ediyor, hepsi sarki s?yl?yor, hepsi konservatuvarda okuyor. Hepimiz her zaman hep birlikteyiz. D?rd?n?z?n bulusmasi okulda baslayan arkadaslik mi? Eren: Biz okuldan da ?nce AKM ?ocuk balesindeydik. Ortaokul ve lise yillarimiz hep beraber ge?ti. Kimin aklina geldi, nasil olustu grup kurma fikri? G?l?in: Okuldayken...
  2. Yil 2020...

Yil 2020...

Yıl 2020, kızım 18, ben 47 yaşındayım... 'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk, o atlasta gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş, şimdi neden o haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz? Eskiden her mahallede 1–2 cami varken,...
  3. 2009 da erevizyonda bizi hepsi temsil edecek

2009 da erevizyonda bizi hepsi temsil edecek

erevizyonda birinci olan şarkı 2008 TRT, 54’üncü Eurovision Şarkı Yarışması için Hepsi grubuna teklif götürdü. Grubun yakın çevresinden gelen duyumlara göre, cevap olumlu olacak. TRT, Mor ve Ötesi’nin 7’nci olduğu 53’üncü Eurovision Şarkı Yarışması’nın ardından hız kesmeden önümüzdeki yıl için hazırlıklara başladı. Yarışmaya katılan diğer ülkeler şarkıların yanı sıra şova da ağırlık verirken,...
  4. ünlüler ve gafları (hepsi gerçek)

ünlüler ve gafları (hepsi gerçek)

POLİTİKACILAR 1) “Füzelerle savaş kazanabilirsiniz, ama füzelerin üzerine oturamazsınız...” (Deniz Baykal) 2) “Afrikalı zombiler gibi...” (Bülent Arınç) 3) “Sekiz yıl Özal’a verdiniz, onun iki yılını ananıza verin, o zaman Türkiye şahlanır...” (Tansu Çiller) 3) “Powell’ın ziyareti daha önce yapılsaydı daha iyi olurdu, ancak bu ziyaret tam zamanında yapılmıştır...” (Abdullah Gül) 5) “Ben...
  5. 2008 2009 yılı çanta modelleri- hepsi bir birinden şık çantalar :)

2008 2009 yılı çanta modelleri- hepsi bir birinden şık çantalar :)

2009 yılı çanta modelleri evet hanımlar bazılarımızın sıradan bir aksesuar olarak gördüğü,bazılarımızında tutkunu ve hatta nerdeyse bir servet yatırdığımız yılın çanta modelleri :) her ne kadar illegal olsada piyasaya daha çıkmadan sizler için resimlerini çektim siteye attım :D:Ddesemde tabiki siz yutmadınız:D:D atmacalar iyi uçuyor demi :haha:

Sayfayı Paylaş