Her Daim Geç Zaman

M

Misafir

Forum Okuru
Her Daim Geç Zaman
Bir rüya gördüm sanki…Çok uzak bir ülkenin kış mevsimi yaşayan bir deniz kıyısında minik bir evde oturuyorum.Hayat geç kalmış bir bakışlı suratıma haykırıyor içindeki sisleri.Derin bir yalnızlık hissi hakim havada.Ağır bir kasırgadan yeni çıkmış derecede esaret halinde hissediyorum kendimi,içimdeki bedenimi.Duvarlarıma çarpan koyu mavi dalgalar bana çok kızgın.Geri çekercesine bakışlarımı,hüzünleniyorum ve akıyor parmaklarımın arasından göz yaşlarım.Her şey için geç kalmışım…Zaman yok bu köyde.Minik bir kurtuluş hayaliyle birlikte gelmişim buraya.İsmim çalımlı umutlarımın fiyakalı gülümseyişlerden çok uzak!Tıpkı bir fırtınanın kolları arasından savrulan hayat sarsıntıları gibi…Doğa sessiz.Yaşayacak o kadar çok anım varken,hepsi ertelenmiş benim yaşam sayfamın aralarından.Ve anlıyorum ki her şey için çok geç.Eskimiş,uğruna sevdalar yazdığım çocukça günlüklerim.Rafların arasından sarkan tozların gözleri yaşlı.Parlak bir esinti fikri bile geçmiyor evimin yanından.Unutulmuşum sanki…Zaman bile unutmuş beni buralarda.Geç kalmışım!Her daim geç kalmış zaman burada!

Ce: Her Daim Geç Zaman

ELiNe SaGiK.
boeket3ud1.gif

Geri