Her işim neden ters gidiyor düzelmesi için neler yapmalıyım?

• Konbuyu başlatan ihsn.c.ulu06
  • Başlangıç tarihi
I

ihsn.c.ulu06

Forum Okuru
Her işim neden ters gidiyor düzelmesi için neler yapmalıyım?

Her işim ters gidiyor melek kadınlar kulubü işlerim ters gidiyor ne yapmalıyım forum'da.​

Son 2 yıldır işlerimde bir terslik var. Ne olduğunu anlamıyorum ama her işim ters gidiyor. İşlerimin düzelmesi için ne yapabilirim ne olur tavsiyelerinizi bekliyorum. İşlerim ters gidiyor bunu nasıl çevirebilirim? 2 yıldır neler yaşadım neler ne yapacağım ben artık bu saatten sonra nasıl bir u dönüşü yapabilirim nasıl işlerim düzelir çok kötüyüm hem maddi hem manevi.

Merhaba
Öncelikle herkesin hayatta başına gelen iyi şeyler de geliyor kötü şeyler de geliyor maalesef ki. Her şey bizler için bu hayatta. Ama her şey iyi gidiyorken mutluyken nasıl seviniyorsak şükrediyorsak kötü gitmeye başladığında da isyan etmemek gerekiyor. Neden bu benim başıma geldi gibi isyan dolu cümleler Yaradan'ın da gücüne gidebilir. O yüzden önce sakin kalmak daha çok şükretmek ve dua etmek en önemlisidir. Belki de Allah bu şekilde sizi imtihan ediyor kulum ne kadar isyankar ne kadar sabırlı olduğunu sınıyor olabilir. Doğru işler tersine gidiyor hiç bir şey olurunda gitmiyorsa moralimizi bozabilir ama mutlaka düzeltmek de sizin elinizde.

Yapacağınız olumlamalar dualar çok işinize yarayacaktır bu süreçte. ''21 gün olumlama yaptığımda neler değişir'' hemen yazımızı aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. Bu olumlamalar da hayatımızın odak noktasında olması gerekiyor.