1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Her köşeye bir raf

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Her köşeye bir raf
    emeğine sağlık canım çok şıklar ...findukk....

Her köşeye bir raf konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burada Benİmde Bİr KÖŞem Olsa.........

Burada Benİmde Bİr KÖŞem Olsa.........

Merhaba Melekler,bende burdayım haydi herkesi buraya çagırıyorum.İşte size sorum? YENİ EVLİSİZ VE EŞİNİZLE YEMEĞE ÇIKTINIZ.FAKAT ODA NE ESKİ ERKEK ARKADAŞINIZ DA ORADA VE SİZİ GÖRDÜ YANINIZA GELİYOR?NE YAPARSINIZ A:GÖRMEZDEN GELİRİM B:EŞİME ÇAKTIRMADAM KAŞ GÖZ İŞARETİ YAPARIM C:KADERİME RAZI OLUR MASAYA GELİRSE EŞİMLE TANIŞTIRIRIM haydi kızlar cevaplarınızı benimle paylaşın öptüm sizi şekerler...
  2. Ajda Pekkan - Bir Köşede Yalnız

Ajda Pekkan - Bir Köşede Yalnız

Aklımı aldın aldın gitti Aşkımı verdim attın gitti Tut tüt tüt tüt kalbimi Tut tüt tüt tüt kalbimi İsterim geri Bekletirsin hep gelen olmaz Kapını çalsam açan olmaz Tut tüt tüt tüt sözünü Tut tüt tüt tüt sözünü Anahtarsız kilit miyim Kurulmayan bir saat miyim Ben sahipsiz bir ev miyim Ben neyim, söyle ben neyim Rüyasız uykular gibi Gündüzlerim gece sanki Kimsesizim...
  3. bir oyun köşemiz olsa

bir oyun köşemiz olsa

ADMİNLERİM size sesleniyorum fikrim için ne dersiniz bilemiyorum ama neden bir oyun köşemiz yok okey, kagıt,tavla vs şimdiden cevabınıza teşekkür ederim kolay gelsin
  4. Dekoratif Mumluklar evin her köşesine lazım

Dekoratif Mumluklar evin her köşesine lazım

Dekoratif Mumluklar Dekoratif Mumluklar istiyorum sizden ama böyle çok şık ve sıradışı yeni farklı olsun lütfen tamam mı kızlar :)

Sayfayı Paylaş