Herakles Thermal Center

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Herakles Thermal Center
Sınıfı : Özel Sertifikalı İlçesi : Pamukkale Oda Özellikleri: 104 toplam oda, 208 toplam yatak, 2 bağlantılı oda, 1 özürlü odası. Havuz, bahçe, dağ manzarası var.

Detaylar: Direk telefon, balkon, minibar, uydu tv, merkezi klima, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, termal su, banyoda telefon. Bilgi: Merkezi klima ve ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, çamaşırhane, ütü, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, telefonla doktor, ücretsiz otopark.
Boş Zaman ve Spor:
Açık havuz, kapalı termal havuz, Türk hamamı, sauna, masaj, jakuzi, güzellik ve sağlık merkezi, SPA, fitness center, gece animasyonu, spor animasyonu.
Yeme ve İçme Yarım pansiyon, kahvaltı salonu, kafeterya, lobi bar, havuz bar, restaurant bar. 1 açık büfe kapalı restoran (250 pax).
Adres: Denizli 22 km. Çardak Hava Alanı 70 km. Ören yeri, dağ kenarında.kaynak.ezberim

Herakles Thermal Otel - Pamukkale hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Herakles kimdir şu heykelide var bilgi verir misiniz Herakles kimdir şu heykelide var bilgi verir misiniz
Abd de bizim ülkemize getiren tayyip erdoğana teşekkür ediyoruz. Tarihi eserlerin iadesi için gösterilen çaba gerçekten taktira şayan arkadaşlarım. Bugünde tv yi izlerken Yorgun Herkül Herakles heykelinden bahsedildi. Bu heykel ne zaman yapıldı ...
Soru-Cevap 1
Caprice Thermal Palace-Didim/Aydın (videolu tanıtım) Caprice Thermal Palace-Didim/Aydın (videolu tanıtım)
caprice thermal palace, didim-aydın, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Caprice...
videolu otel tanıtımları 0
Pırıl Hotel Thermal Beauty Spa-Çeşme/İzmir Pırıl Hotel Thermal Beauty Spa-Çeşme/İzmir
7 yıldızlı oteller antalya pırıl hotel thermal beauty spa, çeşme-izmir, tanıtımı, iletişim bilgileri, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler...
SPA Otelleri 0
Herakles ve 12 Görevi Herakles ve 12 Görevi
Yunan mitolojisinin en sevilen be en ünlü kahramanlarından biri. (Romalılar tarafından "Hercules" diye de anılmıştır ) Homeros efsanesine göre Thebai'de doğmuştur. Babası Zeus, annesi de Tiryns kralı Amphitryon'un karısı Alkmene'dir. Herakles...
Eski Uygarlıklar 0
Herakles Thermal Otel - Pamukkale Herakles Thermal Otel - Pamukkale
herakles otel pamukkale denizli aile havuzları aile havuzlu oteller pamukkale havuzları karahayıt HERAKLES THERMAL HOTEL Erişim Bilgileri Adres ...
Termal Oteller 2