Gögüslerim çok ağrıyor hamilemiyim kızlar

yavda

Yeni Üye
Üye
Gögüslerim çok ağrıyor hamilemiyim kızlar
gögüslerim agriyor göğüslerim ağrıyor gögüslerim ağrıyor göğüslerim çok ağrıyo
ben siteye yeni üye oldum.Gebelik belirtileriyle ilgili benimde aklıma takılan şeyler var.artık bizde bebek istiyoruz.yumurtlama günümde yani 12 ve 14 günde korunmadık.14 günümün ertesi günü sağ kasığımda iki günlük hafif bi ağrı oldu ve daha sonra geçti.Şuanda da zaman zaman sağ kasığıma çok hafif ağrı giriyor.İdrar yaparken yanma oluyor ve özellikle idrardan sonra beyaz renkli akıntım oluyor.zaman zaman karın ağrısı gibi ağrılarda hissediyorum.Göğüslerim çok ağrıyor ama benim her ay göğüslerim ağrır hatta 14.günümden itibaren ağrımaya başlar.çok uyumak istiyorum ,ağzımda kötü bi tat var ama bunları oruca bağlıyorum.Birde son dönemde adetlerim 28 günde olmaya başlamıştı .son adetim 25 Ağustos hesaplayıcıya göre 21 Eylül de olmam gerek ama Ağustostaki adetimi baz alırsam 25 Eylülü beklemem gerek sizce hangi tarihi beklemeliyim?
Birde yaşadıklarım gebelik belirtisi olabilir mi? bilgisi olanlar bana yardımcı olursa sevinirim.

Cevap: Herkese selam,

Yaşadıklarınız gebelik belirtilerinden olabilir de olmayabilir de, birşey söylemek için gerçekten erken, en güzeli beklemek diyeceğim, 14. gününüzün ertesi günü sağ kasığındaki ağrınız ovülasyon yani yumurtlama nedeniyle oluşan bir ağrı olabilir. Eğer normalde bu belirtileri daha önce pek yaşamadıysanız ve gebelik olabilir diyorsanız, kendinize dikkat edin, regl gününü bekleyin (bence 25 Eylül'ü bekleyin) eğer 25 Eylül'de yine regl olmazsanız o zaman bir test yaptırın. Umarım herşey gönlünüze göre olur, hayırlı haberler alırsınız ve bizimle paylaşırsınız. Sevgiler

Not: Gebelik belirtileri ile ilgili daha fazla bilgi için:

https://www.meleklermekani.com/gebelik/28452-erken-gebelik-belirtileri.html

Cevap: Herkese selam,

inşallah hamilesindir canım ama ümitlenme gebeliğede benziyor fakat olmayabilir psikolojik te olabilir bence bekle ve emin değilsen o güne kadar dikkat et canım

Geri