herşeyden soğuyorum yavaş yavaş....

geweze

Hamiş Melek
herşeyden soğuyorum yavaş yavaş....
soğuyorum senden
artıkk geceleri uyuyamıorum stresten....ya nasıl insanlar anlamıyorum çok garpler....ben bende değilm...saygı duymuorum eşimn ailesine..mahallede kmse sewmıo onları...benide soğuttular kendilernden..kaçmak istiyorum kmselern beni tanımadığı biyere....yuvam dağılcak onlarn yüzünden....eşimi mutlu edemıorum bunlarla uğraşmaktann....offf allahım nolur sabır verrr nolurrrr.

Merhabalar,

Sabır, biraz daha sabır... Ne kadar ağır gelsede kendini bilmeyen insanlarla uğraşmak yuvan için eşin için biraz daha sabır belkide biraz daha dua...

Ne yaparsan yap bir kere yaranamayacağını bilmen gerekir, uğraşma bırak ne halleri varsa görsünler. Sen kendi hayatına bak. Öyle diyorsunuz ama yapım bu "olmuyar yinede takıyorum " cümlelerinin ardına saklanmadan. Takmadan ve biraz daha sabır etmek gerekiyor.

Allah yardımcın olsun.

sen yine ailesinden soğumuşsun ben herşeyden soğudum geceleri dalarak uyuyamıyorum yaptığım hiçbirşeyden zevk almıyorum o eski neşeli kız gitti yerine dondurucu biri geldi hayat artık bana zevk vermiyor.....bunun adı heralde depresyon.....seni çok iyi anlıyorum..............en azından eşinle mutlu olabiliyorsan diğerlerni boş geç canım çok ta önemli değiller.....sen onlarla evli değilsin kocanla evlisin onlarla görüşmek konuşmak bir şeyleri paylaşmak zorunda değilsin....bir mecburiyetinde yok....geleceğine bak eğer kafayı bunların yatıklarına takarsan yakın zamanda kafayı yersin........ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM

eğerki böle dewam ederse hem seni hem eşini yıpratacak tatlım.. gece yatınca başını yastığa koyunca eksileri deil ewliliğndeki artıları düşün bak faydası olcak azda olsa ..

offf bilemıyorum ne yapcağımı...ya inanın kzlar çok uğraşıorum takmamak için ama bazen geçekten umurdamıorum içim rahat oluo ama eşimde bazen onlara aşırı düşkün olunca dayanamıorum..mesela bugun bi planm vardı halama gidicektm önceden sözleşmştk....neymiş babası küsüomuş yannda olmuoruz die... gtme dedi..gelde snrlenme ya kızlar yemn edıorum size hergün gidiyorumm ama hergünnnn....sinrlendm gtmedm ben de ama yanlarına da gtmicem ben onları mutlu etmek için yaratılmadım kusura bakmasnlar..zaten edemıorum da ne yapsam..

canım benim anladıgım kadarıyla baya yorulmuşun ve yıpranmışın ama bildiğim bişey var kii sabreden elinde sonunda kazanır canım kimse sevmye bilir cekilmez olabilirlerr ama ne olursa olsunn eşine ve yuvana zarar verme başkalrı yüzünden sen mutlu musun eşinle gerisine hee dee gecc kafaya bu kadar fazla şeyi takma yuvana ailne bak biraz da sabırlı ol...eminim sonunda sen kazanacaksın hee de gec yahuu yuvanı eşini bu yüzden yıpratma yormaa azzz sakinn oll eminim elinde sonunda kazanan sen olacksın...

Hic dert etmene gerek yok,ne olursa olsun bir is bul calismaya basla ve bu dusunculerden kurtul,tek yol kafani mesgul etmek canim.

eşinle aranı iyi tutmaya içinide ferah tutmaya çalış. ailesiyle anlaşamadığını ona sürekli belli edersen yuvana zarar vermiş olursun. sabırlı olmak gerekiyor bazen allah yardımcın olsun umarım herşey istediğin gibi olur

seni cokk ama cookkk ii anliyorum..aynisi bizimde basimizdaydi...hic bir plan yapamiyor yapsakta olmuyordu..kimsenin bizi düsündügü yoktu...hergün onlara gidiyordum yetmiyordu ellerinden gelse uyurken gelmeli onlar uyanmadanda orda olmaliydim..hafta sonu olurdu esim zaten haftaarasi calisiyor bi firsat derdik yok sabahin köründe baslarlardi aramaya gelin hadi kahvaltiya diye rahat bi dus bile alamadan yallah oraya esime yok derdim accik bi disini göster derdim yok yapamazdi...böyle derken bir yansitmadim iki yansitmadim bende de koptu artik ..onlar bana SIKINTI verdikce bende eve yansitiyordum suanda esimle aramiz acik bunlarinda cok etkisi oldugundan eminim cünkü kopamiyorlar ailelerinden o yüzden bunu esinle deil onlarla halletmelisin..hangisini kendine yakin görüyorsan al karsina konus bence söyle böyle böyle rahat deilim sizin yüzünüzden ve evliligim tehlikeye girecek olmuyor de eminim biraz anlarlar...allah sabir versin sana umarim en kisa zamanda hersey düzelir...