Master Reiki yapanlar Reiki yapanların yorumları var mı ?

ilginc cok duydum cevremde bunu uygulayanlar vardi ama firsat bulup arastiramadim, ilk firsatta arastiriyorum umarim bendede ise yarar :D

sinektetik enerji ve çıkışı

değerli melekler bu konuda bahsedilen olan biraz farklı bir boyutu vardır. gayem korkutmak veya konuyu baltalamak değildir lakin bilmeniz gerekir katre-i matem yapmış olduğunz iş birnevi sinekinetik enerjinin transferidir.. buda bir nevi pozitif düşünce sinyallerinin yönlendirilmesidir. lakin bilmeniz gereken. yapılan iş tamamen iblis tarafından dünyaya insanları yaratılcarından uzaklaştırmak için ilim adı altında dağıtılması için şeytanlara verdiği bir ilimdir. ve yaptığınız iş doğrudan kafir 3 ( üç ) harfliler tarafından uygulanmaktadır... bunun tespiti uzun süre önce bir çok dini bilim adamları tarafından yapılmıştır... bir ara bende bu konuyu çoooookça araştırmıştım hatta ileriye gittim nesenelerin hareketine kadar... araştırmama dayandı karşıma çıkan bu işi yapan kişi veya kişiler zamanla tamamen özlüklerini yitimiş buna bir mucize gözü ve kendilerini seçilmiş kişi gibi görmelerine kadar gitmiştir. ve bu işi gerçekten ciddi gözlerle bakıyor olmaları idi...

ilginiz için teşekkülrer.

ya ciddimisin korktum şimdi
benimde şüphelerim var ileriye gitmeyi düşünüyodum araştırıyordum ama artık vazgeçiyorum
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim
ama aura çakra biyoenerji falan bunlar normal şeyler değilmi her insanda farklıdır çakraları açmak aurayı genişletmek falan bu konularda ne düşünüyosun

Geri