Etiketler:
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Hic ayakkabi giymeyen adam...

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hic ayakkabi giymeyen adam...

off olmaz böyle bişey yaa çok saçmalık ...bu adam delimi ne kendine niye eziyet ediyor ki böyle:(çok kötü olmuş ama ayak tabanları...emeğine sağlık

3. AlbertEinstein

AlbertEinstein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hic ayakkabi giymeyen adam...

ay manyak ya pislik herif

Hic ayakkabi giymeyen adam... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  2. hic... gununuz kutlu olsun!!!

hic... gununuz kutlu olsun!!!

Hiç anne olmamışların, hiç sevgili olmamışların, hiç çocuk olmadan büyümüşlerin de bir günü olmalı hayatlarında. Hiç baba olmamışların da bir günü olmalı; senede değilse bile, ömürlerinde bir günü. Öyle hatırlatır gibi değil, imalardan, yanlış anlamalardan, başa kakmalardan uzak bir gün… Bir tür özlem giderme, bir tür “şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler” şeklinde… Etrafı bayram ederken...
  3. Gitmeyi hic istemedim

Gitmeyi hic istemedim

Gitmelisin... Yüzünü bir daha dönmeden gitmelisin... Ardına ve arkanda bıraktığın bana bir daha dönmemek üzere gitmelisin.... Bu güne kadar seni görmediğim bir gün olmamıştı... Her gördüğüm an daha çok özlüyordum seni... her gördüğümde içime biraz daha işliyordun... sensiz nefes alamayacağımı düşünüyordum... görüşemediğimiz iş saatlerimizde sesinle avunuyordum.. sesinle dolduruyordum...
  4. Siyah topuklu ayakkabilar...

Siyah topuklu ayakkabilar...

siyah topuklu ayakkabı siyah topuklu ayakkabılar platform ayakkabılar Siyah vazgecemedigim bir renktir meleklerim:) ve bu ayakkabilardada cok hos duruyorlar degilmi :tik:

Sayfayı Paylaş