Hic mi düsünmez insanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dolunay insan davranışlarınıetkiler mi

Dolunay insan davranışlarınıetkiler mi

İnsanlar arasında bu inanç oldukça yaygındır. Eskilerin Ay'ın dönemlerine bağladıkları boş bir inancın günümüze uzanan bir varsayımıdır. Bilim adamlarının yaptıkları bütün çalışmalar bu görüşün boş olduğunu kanıtlamıştır. Ay, dünyadaki okyanusların gel-git denilen suların alçalması ve yükselmesi olayı üzerinde doğrudan etkisi vardır. Vücudumuzdaki suyun oranı , okyanuslardaki su...
  2. sen hic eylülde sevdin mi?

sen hic eylülde sevdin mi?

Bir sabah, Zamanı durdurdun sen... Ayrılığı ekledin sonbahara Mevsimin bütün bulutları, Gözlerimde birikti de Ben yağamadım bakışlarına... Söyle! Hangi güneş Baharı getirecek şimdi bana? Kadehimiz ayrılağa kalkmadı ki hiç Ben nasıl içebilirim yokluğuna... Belki, Zamansızdı sevgim En az gidişin kadar! Elde değil bu. Sen hiç eylülde sevip de Vakitsiz hüzünlere beyaz bayrak salladın mı?...
  3. İnsan Dondurulabilir mi?

İnsan Dondurulabilir mi?

insan dondurulabilir mi, nasıl, mümkün mü, haberler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Besinlerimizi dondurup sakladığımız gibi sevdiklerimizi de dondurup saklasak nasıl olur acaba?Yoksa bu sadece filmlerde mi mümkün? Aslında artık günümüzde insanın yumurta hücreleri sperm ve beyaz kan hücreleri deri ve korneası dondurularak saklanabilmektedir. Ancak...

Sayfayı Paylaş