1. Misafir

Misafir Forum Okuru

hiçbir yerde göremiyeceğiniz resimler yine tabiki RüYaM farkıyla ;) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Y Harfi Rüya

Y Harfi Rüya

icinde y harfi olan hayvan rüyada y harfi görmek YABAN ARISI : Bir takım iftiralarla karşılaşacaksınız. Eğer bir yaban arısı tarafından sokulursanız, kin ve nefrete bürüneceksiniz anlamındadır. YABANCI : Kaybetmiş olduğunuz değerli bir şeyi bulacaksınız. YAĞ : Hem kendinizin, hem de başkalarının hayatını kontrol altına almak demektir. Mutluluk.olarak da yorumlanır. YAĞMA : Bolluk ve...
  2. alfabetik rüya sözlüğü"Y"

alfabetik rüya sözlüğü"Y"

YABAN KEÇİSİ Rüyada yaban keçisi görmek, kötü bir kadınla, yasak ilişkiye girecek ve mutsuz olacak demektir.;Rüyada görülen keçinin sağlıklı ve irice olması çok para kazanacağına ve servet sahibi olacağına yorumlan. Keçi hasta ve zayıf ise fakir olacağına yorumlanır. YABAN ÖRDEĞİ Rüyada yaban ördeği görmek veya satın almak, çok mutlu olacağınız bir davete katılacağınıza yorumlanır. Yaban...
  3. yine ben yine ben her yerde ben...

yine ben yine ben her yerde ben...

slm canlarımm aranıza yeni katıldımm....googlede gezerken buldum çok güzele benziyodu bide sadece bayanlara özel die okudum erkeklerin olmadığı bi forum eğlenceli olur dedim bi gelim bakim dedim hehe....bu arada adım melek hımm 14 yaşındayım.:israel:;);)biraz asiyim dir, durduğum yerde duramam enerji doluyum ve birazda eğlenceliyimdir benden bu kadar hehe:)):
  4. mutlu bir gülümseyişin yerini hiçbir tatlı söz tutamaz

mutlu bir gülümseyişin yerini hiçbir tatlı söz tutamaz

BiR TEBESSÜM HiKAYESi Küçük kiz,hüzünlü bir yabanciya gülümsedi. Bu gülümseme adamin kendisini daha iyi hissetmesine sebep oldu. Bu hava icinde yakin geçmiste kendisine yardim eden bir dosta tesekkür etmedigini hatirladi.Hemen bir not yazdi,yolladi. Arkadasi bu tesekkürden o kadar keyiflendi ki,her ögle yemek yedigi lokantada garson kiza yüklü bir bahsis birakti. Garson kiz ilk defa böyle...
  5. dünyanın hiçbir yerinde...!!

dünyanın hiçbir yerinde...!!

Yeryüzünde insanlar ya sigara içerler ya da içmezler. İçenler, sigaralarını çakmak ya da kibritle yakarlar. Ve bunların bir kısmı da kanserden ölür. Ama, dünyada demir çelik haddehanesinde çalışan hiçbir işçinin, sigarasını yakmak amacıyla 600 tonluk pres makinesinin arasından emekleyerek geçip 2450 santigrat sıcaklığındaki fırına ulaşmaya çalışırken can verdiği görülmemiştir. Türkiye'de...

Sayfayı Paylaş