Hırsız karga sürekli terliğimi çalıyor

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Hırsız karga sürekli terliğimi çalıyor
Arkadaşlar son 3 aydır kargalarla başım dertte . Geçen yıl şu an oturduğum eve taşındık. Bir gün baktım balkon terliklerinden biri ortada yok. Acaba misafir çocukları aşağıya falanmı attı diye düşündüm ki, misafir çocuklarının balkona çıkmasına izin vermiyorum. Geçen yıldan beri 3 tür balkonda ki terlikler kayboluyor. Neyse sonun da geçen gün gözlerimle gördüm. Karga terliğin tekini almış karşı binanın çatısına götürüyor hahahaha . Birde balkonda çiçeklerim var saksılardan birinde kumlu toprak var . Diğer kuşlarda bu saksıya dadanmış. Gidip gelip bu saksıda temizleniyorlar mutlu oluyorum ama balkonun hali berbat durumda . Bütün topraklar etrafa saçılmış bir vaziyette. Hafta sonu saksıya gübre ilave ettik bu sabah baktım kuşlar toprağa yanaşmamış. Kuşlar için balkona geniş bir kapta kumlu toprak hazırlayacağım ama kargaların hırsızlığını nasıl önlerim bilmem. Terliklerime kilitmi vursam acaba :D

Şimdi eğer ayakların kokuyorsa terliğinde ekşimiş peynir kokusu çıkarıyorsa normaldir gibi geliyor bana kargalar peyniri sever :D onun yerine ayaklarının kokusuna çare bull :D:D

Şimdi eğer ayakların kokuyorsa terliğinde ekşimiş peynir kokusu çıkarıyorsa normaldir gibi geliyor bana kargalar peyniri sever :D onun yerine ayaklarının kokusuna çare bull :D:D

hahahahaha Cennet annelerin ayağının altında ise ayağım muhtemelen cennet kokuyordur . Kargada ayağıma yüz sürmek istemiş olabülürrr hahahahaha gülme krizine gridm

Terlükk şekil önümden çekil karganın terlik aşkı azz sonraa. Terliğe aşık olan kargayı , aşkından ayrılması nasıl istendi. Karga terliğe nasıl aşuk oldu . Terlüğün gönlü kargada varmıydı ? Terlik ve karga izmir akşamlarına aktı. Bar kapatan karga terliğe kokmuş peynir ısmarladı hahahahahaha saçmalığın dibi

Yahu ne işi var Karganın senin piss kokulu ayakkabılarınla.... Mis diyemiyorum kusura bakma taaa buraya kadar geliyor kokusu. Yahu depitak mıydı neydi ondan al kullan göreceksin ki artıkın kargalar ayakkabılarını çalmayacak :D:D Yani o kadar daire o kadar ayakkabı yerine senin ayakkabıların olmasının hikmetini Cennet'e de bağladın ya tey tey tey yani :D:D

Sonunu görmeden ekledim videoyu sonu fenaymış sonu O karga onu yesin işte :D:D Ağzının üstüne derlüğünen böyle vurunca zannedersem yani galiba belki bi daha derlüğüne dokunmaz :D:D

Geri