1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  1. Bölüm
  Mavi; 25 yaşlarında, güzel, zeki bir kızdır. İstanbul'un fakir mahallelerinden birinde, ağabeyi Ali Rıza, nam-ı diğer Arıza, kız kardeşi Ümit ve Arıza'nın iki çocuğuyla birlikte yaşamaktadır. Babanın gidişi ve annenin ölümünün ardından büyük bir geçim sıkıntısına düşen bu beş kişilik aileye önce Arıza bakmaya çalışmış, ancak Arıza'nın kirli işlere bulaşması ve günün birinde yakalanmasıyla beraber sorumluluk Mavi'nin üzerine kalmıştır.

  Mavi'nin hayatı gündüzleri durağandır. Geceleri ise üyesi bir çetenin aksiyonlarından ötürü oldukça hareketli. Bir otomobil tamirhanesini üs olarak kullanan bu soygun çetesinin lideri, Aksak lâkabıyla tanınan, sert mizaçlı, ters birisidir. Aksak, Mavi'ye karşı kendisine de tam itiraf edemediği, bastırmak istediği bir aşkla içten içe bağlıdır.

  Çınar ise 30 yaşlarında, yakışıklı, iyi yürekli, mesleğine ve ailesine bağlı birisidir. Babasını küçük yaşta, evlerine giren bir hırsızın saldırısı sonucu kaybetmiş ve bu olayın etkisiyle polisliğe yönelmiştir.

  Çınar'ın hayatı polislik mesleğinin getirdiği zorluklarla doludur. Bununla beraber, karakoldaki kader ortakları ve sivil hayattaki birkaç yakın dostuyla birlikte dertlerini biraz da olsun unutup mütevazı hayatını sürdürmektedir.

  Çınar bir tesadüf eseri Mavi'yle tanışır. Hırsız olduğunu bilmediği bu güzel kızın, yeğenlerine, ailesine düşkünlüğünden ve içtenliğinden etkilenen Çınar'ın duyguları çok geçmeden aşka dönüşür. Diğer yandan Mavi de erkeklere, duygusal ilişkilere, aşka karşı ne kadar tedbirli olursa olsun Çınar'a giderek daha çok bağlandığını fark edecektir. Ne var ki, bu saf aşk hikâyesi önce Mavi'nin ve ardından Çınar'ın birbirlerinin mesleklerini öğrenmeleriyle birlikte büyük bir çıkmaza girer.
   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri
  2. Bölüm


  İlk tanışma, ilk kıvılcım!

  Mavi gözaltına alınmıştır. Mavi'nin evinde ve çete üyeleri arasında gergin bekleyiş sürmektedir. Bu arada Mavi'yi sorgulamaya hazırlanan Çınar karakolda bir kaza geçirir ve hastaneye gitmek zorunda kalır. Mavi'nin sorgusunu üstlenen Başkomiser Selahattin'in tutumuysa serttir.

  Dışarıda ise Mavi'yi ihbar eden Jilet için Aksak'ın hain planları vardır.
  Çınar'ın, karısı Aylin'le sorunları devam etmektedir. Aylin, hayat şartlarının ağırlığından şikayetçidir ve bu yüzden Çınar'la sık sık tartışmaktadırlar. Çınar'ın karısının kendisinden bir şeyler gizlediğine dair şüpheleri giderek artmaktadır.
  Hiç beklenmedik bir anda beklenmedik bir biçimde Çınar ve Mavi tanışırlar. Onların tanışmaları giderek büyük bir yangına dönüşecek olan ateşin ilk kıvılcımıdır.
   
 3. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri
  3. Bölüm

  Yeni bir aşk mı başlıyor?


  Mavi işi bırakmaya niyetlidir. Bir daha hırsızlık yapmayacak, kendisine normal bir iş arayacaktır. Mavi'nin bu kararı Aksak'ın hiç hoşuna gitmez. Aksak, Mavi'nin yanında olması için her yolu deneyecektir; en akla gelmedik olanları bile.
  Çınar karakolda, Başkomiser Selahattin'le, evde ise karısıyla uğraşmaktadır. Selahattin, Aksak ve çetesini yakalamak için planlar yapar. Öte yandan tuhaf bir şekilde Çınar'ın aklı Mavi'de kalmıştır. Ayakları Çınar'ı ister istemez Mert'in okul çıkışına götürür. Niyeti sadece uzaktan Mavi ve Mert'i görmektir ama olaylar düşündüğü gibi gelişmez.

  Aksak, Jilet'i Mavi'den özür dilemeye gönderir. Ancak Mavi evde yoktur. Jilet, Ümit'le tanışır. İki genç birbirinden etkilenir ama bu Mavi'nin hiç hoşuna gitmeyecektir. Karısından şüphelenen Çınar son derece huzursuzdur. O gün Çınar'ı tahmin bile edemediği bir sürpriz beklemektedir.
   
 4. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  4. Bölüm

  Aldatılan komiser, karısını vuracak mı?  Karısını başka bir erkeğin kollarında yakalayan Çınar deliye dönmüştür. Aylin ise nefesini tutmuş, kafasına silahı dayamış olan Çınar'ın tetiği çekmesini beklemektedir.

  Mavi, Aksak'ın oyunlarından habersiz, normal bir iş arayışını sürdürmektedir. Abisi Arıza'nın borcunu ödemeye çalışırken bir de evden atılma tehlikesi çıkmıştır. Hayat dört bir yandan üstüne üstüne gelse de hırsızlığa dönmemek için her yolu deneyecektir.

  Başkomiser Selahattin, Aksak ve çetesinin peşini bırakmamaya kararlıdır. Suçüstü yapabilmek için çetenin iştahını kabartacak büyük bir tezgah planlamaktadır. Polis büyük operasyona hazırlanırken, çete de işbaşındadır. Ancak olaylar hiç de beklendiği gibi gelişmez.

  Bu arada Mavi'nin kardeşi Ümit'le, Jilet gizlice görüşmeye başlamıştır.
  Mavi, polis olduğunu bilmediği Çınar'ı düşünmekten kendini alamaz. Mavi'nin bu hallerini gören Fulya'nın soru yağmuru nedeniyle, ilk buluşmalarında Çınar'a ne iş yaptığını soracaktır.
   
 5. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri 5. Bölüm


  Çınar, Mavi'yi yakalayacak mı?


  Çetenin büyük işinde arabayı çalmayı başaramayan Mavi'nin etrafı sarılmıştır. Bir önceki işinde gözaltından ucuz kurtulan, ancak bu sefer köşeye kıstırılan Mavi, peşindeki polisin Çınar olduğundan habersizdir.

  Aksak'ın, dalga geçer gibi promosyon arabalarını çalması başkomiser Selahattin'i çıldırtmıştır. Selahattin, yasal sınırları bırakıp işi eski usullerle çözecektir. Aksak'ı zor günler beklemektedir. Adalet anlayışları hiç uymayan amiriyle uğraşan Çınar, bir yandan da evliliğinde uğradığı ihanetin hesabını sormaya hazırlanır. Ancak tam bu sırada gelişen olaylar, onu bambaşka bir noktaya sürükleyecektir.

  Bu arada Ümit'le Jilet'in arkadaşlığı ilerlemektedir. Ablasından gizli yapılan bu buluşmalar Ümit'i, Jilet'in tehlikelerle dolu dünyasına çekmektedir.

  Hayatlarındaki bütün karmaşa ve zorluklara rağmen Mavi ile Çınar arasındaki yakınlaşma da giderek aşka dönüşmektedir.

   
 6. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  6. Bölüm

  Çınar, çeteye adım adım yaklaşıyor...  Evden ayrılarak arkadaşı Koray'da kalmaya başlayan Çınar, artık yalnız bir adam olarak sürdüreceği hayatını düzene sokmaya çalışmaktadır. Aylin ise Çınar'la arasını düzeltmeye uğraşmaktadır.

  Mavi ile Çınar arasındaki güçlü çekim ve biraz da Fulya'nın yardımı iki gencin birbirine daha da yakınlaşmasını sağlayacaktır. Çınar'ın arabasının kapısının bozulması sonucu, Mavi'nin "otomatik hırsız refleksi" heyecanlı anlar yaşanmasına sebep olacaktır.

  Aksak'ın babasının sağlık durumu giderek bozulmaktadır. Aksak yeni bir karar vermek zorundadır: Ya babasını kaderine terk edecek ya da alıp doktora götürecektir.

  Çınar ise çalınan arabaları bulmak ve Aksak'ın çetesini çökertmekte kararlıdır. Bulduğu izler adım adım çeteye doğru giderken hiç beklemediği bir şeyle karşılaşır. Aksak, kendi adamlarını bile şaşırtan bir oyun hazırlamıştır. Fakat bu oyun, Çınar'ın eline müthiş bir koz verecektir.
   
 7. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  HIRSIZ POLİS BÖLÜM 7 Özeti


  Hırsız-Polis’in bu haftaki bölümünde Çınar’la Mavi, karşı koyamadıkları bir çekimle birbirlerine giderek yakınlaşmaktadır. Mavi’nin çocuk bakıcısı olduğunu sanan Çınar, ona bir iş bulur: Bu durum aslında Çınar ve Mavi arasındaki yakınlaşmaya da yeni bir boyut katacaktır.  Bir an önce Aksak’a olan borcundan kurtulmak isteyen Mavi ise başka bir çetenin reisi olan Kibar Necmi’yle (Ozan Güven) anlaşarak ateşle oynamaya başlar.  Aksak’ın çetesinin adamı Arsen, Komiser Çınar’ın elindedir. Çınar, Arsen üzerinden tüm çeteyi yakalamaya çalışmaktadır. Hakkındaki soruşturma nedeniyle zor günler yaşayan başkomiser Selahattin ise, bu işten sıyrılma derdindedir. Ancak bunun için Çınar’ın desteğine ihtiyacı vardır.  Aksak Darülaceze’den aldığı babasının eşyalarının arasında eski bir resme rastlar. Bu baba oğul arasındaki yeni bir dönemecin başlangıcıdır.

   
 8. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri
  8.bölüm özeti Kibar Necmi intikam peşinde!
  Mavi, tam Çınar'la buluşacakken abisi kanlar içinde kapının önüne yığılmıştır. Çınar ise dışarıda merak ve endişeyle beklemektedir.

  Başına gelenler, Mavi'yi bir süredir kendini kaptırdığı düşten uyandırır ve Çınar'la görüşmemeye karar verir. Mavi'nin bu ani gidişi Çınar'ı darmadağın eder. Bu sırada Çınar'ın karısı Aylin çıkagelir.

  Mavi'ye iş verdiği için Aksak'la karşı karşıya kalan Kibar Necmi (Ozan Güven), intikam planları yapmaktadır. Aksak'la hesaplaşmak için Mavi'nin peşine düşer.
  Mavi ise bütün bunlardan habersizdir ve sürpriz bir şekilde ilginç bir evlenme teklifi alır. Mavi'nin talibi belki de tüm aileyi düze çıkaracak bir kurtarıcıdır. Bu durum Aksak'ı iyice telaşlandırır. Bu arada Dursun'un, oğlunu sevindirmek için bir planı vardır. Ama Aksak hiç de beklediği gibi karşılamaz.

  Bu arada taze polis Ayşegül, bir hırsızlık çetesini yakalamak için düzenlenen operasyonda aktif görev üstlenir. Ancak ilk önemli işinde karşısına büyük bir tehlike çıkacaktır.
   
 9. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  9.bölüm özeti KİBAR NECMİ AKSAK’I VURACAK MI?
  Hayatlarındaki bütün engellere rağmen aşka karşı koyamayan Mavi ve Çınar mutludur.
  Çınar’ın varlığından habersiz, Mavi’nin doktorla evleneceğini zanneden Aksak ise onu yanında tutabilmek için türlü yollar denemektedir. Tam da bu sırada Aksak’ın, Arıza’yı kumpasa getirerek borçlandırdığını öğrenen Mavi deliye döner. Aksak’tan bunun hesabını sorup yollarını ayıracaktır. Ancak bunun hiç de kolay olmadığını anlaması uzun sürmez. Kibar Necmi’nin, Aksak’ı dize getirme planı, Mavi’yi aklından bile geçmeyecek bir cenderenin içine iter. Kurtulmaya çalıştığı adam, onu korumak için kendi canını tehlikeye atacaktır.
  Mavi’ye duyduğu aşkla bir an önce boşanmak için uğraşan Çınar, bir yandan da Aksak ve çetesinin peşini bırakmamaya kararlıdır. Amiri Selahattin’e rağmen yürüttüğü titiz çalışma, onu Kibar Necmi ismine ulaştırır.
   
 10. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  Aksak vuruldu, ortalık toz duman!
  Mavi, Çınar'ın polis olduğunu öğrenecek mi?

  Kibar Necmi'nin silahından çıkan mermiyle vurulan Aksak, kaldırıldığı hastanede ölüm kalım savaşı veriyor.


  İçerden gelen silah sesini duyan Mavi hemen hangara koşar. Aksak kanlar içinde yatmaktadır. Mavi, Aksak’ı bir an önce hastaneye yetiştirmeye uğraşmakta, Aksak’sa Mavi yanında olduğu için ölümü umursamamamktadır. Doktorlar Aksak’ı hayata döndürmeye çalışırken Mavi, bütün bunlara sebep olduğu için darmadağındır.
  Aksak ve çetesinin peşinde koşmayı sürdüren Çınar ise olayı duyar duymaz soluğu hastanede alır. Yürüttüğü titiz çalışma, onu Kibar Necmi ismine ulaştırır.

  Niyeti bu değilken Aksak’ı vuran Kibar Necmi ise bundan sonra başına geleceklerden deli gibi korkmaktadır. Telaşı, onu korkunç bir plan yapmaya iter.

  Bu arada Mavi ile Çınar arasındaki bağ önüne geçilmez bir şekilde büyümekte, iki genç arasında çok güçlü bir aşk doğmaktadır. Ancak önlerinde büyük engeller vardır. Mavi’nin bir erkek arkadaşı olduğunu öğrenen Aksak ne yapacağını bilemez haldedir. Marketçi sevgilisinden umduğunu bulamayan Aylin ise yeniden Çınar’a yaklaşmak ister.

  Ama asıl engel, aşkları doludizgin ilerlerken tanık olacakları küçük bir olayla karşılarına çıkacaktır...
   
 11. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  11.bölüm Çınar, Mavi’nin hırsız olduğunu öğreniyor, Kibar Necmi vuruluyor


  “Hırsız – Polis” bu akşam da macera dolu bir bölümle ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizide bu gece; kartlar açılıyor ve Çınar, Mavi’nin hırsız olduğunu öğreniyor. Bu arada Kibar Necmi de vuruluyor. Çınar’ın polis olduğunu öğrenen Mavi şaşkın, tedirgin, ne yapacağını bilemez haldedir. Aşk sandığı şey aslında bir tuzak mıydı, Çınar çeteyi yakalamak için mi peşine düştü? sorularıyla kıvranıp durur. Artık mesleğini gizlemekten kurtulan Çınar’sa rahatlamıştır. Bir an önce boşanıp Mavi’yle yalansız bir hayat yaşama hayalleri kurmaktadır. Çınar boşanır boşanmaz Mavi’ye evlenme teklif edecektir. Fakat Mavi ile evlilik hayali kuran Çınar’ı acı bir sürpriz beklemektedir. Çete tarafında da işler karışıktır. Mavi’nin Çınar’la birlikte görülmesi, muhbirlikle suçlanmasına yol açar. Tam da Mavi’ye duygularını açacağı sırada Çınar’ı öğrenen Aksak’ı artık hiçbir şey tutamaz. İkisine de dünyayı dar edecek müthiş bir plan yapar. Öte yandan Kibar Necmi’nin tuttuğu kiralık katil, görevini yapmak üzere Aksak’a doğru ilerlemektedir. Çınar ise Kibar Necmi-Aksak ilişkisini öğrenmenin arifesindedir. Bu arada Jilet’le gizli gizli görüşmeyi sürdüren Ümit, ablasına yakalanır. Bu durum iki kardeşin arasını açarken Mavi’yi derin çelişkiler içinde bırakacaktır.
   
 12. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  12.Bölüm Özeti Çınar bir yangının ortasında: Aşk mı adalet mi?

  Sevdiği kadını, araba çalmak üzereyken yakalayan Çınar afallayıp kalmıştır. Ekibindeki diğer polisler de hırsızın yakalandığını görür. Çınar, yıkılmıştır ve ne yapacağını bilmez haldedir. Sevdiği kadını adalete teslim mi edecek yoksa aşk mı üstün gelecek?

  Çınar’la karşılaşmasının Aksak’ın tezgahı olduğunu anlayan Mavi ise her şeyi göze alarak bunun hesabını sormaya gider. Ancak Mavi’yi kaybedeceğini anlayan Aksak, artık bir ölüm kalım savaşına girecektir.

  Öte yandan karakolda Selahattin Çınar’dan şüphelenmektedir. Bir adamını her yaptığını izlemesi için Çınar’ın peşine takar. Selahattin de Çınar-Mavi ilişkisine giderek yaklaşmaktadır.

  Köşeye sıkışmış olarak Çınar’ı kendinden uzaklaştırmaktan başka yol bulamayan Mavi, aşkını inkar etmeyi seçer. Ümit de Jilet meselesi yüzünden Mavi’ye küsmüştür. Arıza her zamanki umursamaz hallerindedir ve sonunda Mavi dayanamaz ve patlar. Ama onun patlaması aile içinde beklenmedik olumlu sonuçlar doğuracaktır.

  Bu arada babasıyla zorlu bir ilişkisi olan Aksak’ı evde tatlı bir sürpriz beklemektedir.
   
 13. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  13. Bölüm özeti ÇINAR ÇETEYİ ÇÖKERTECEK Mİ?  Mavi’yi kurtarmak için Aksak hakkında ifade vermesini isteyen Çınar, Mavi buna yanaşmayınca meseleyi kendi yöntemleriyle çözmeye karar verir. Artık çeteyi çökertmek ve Aksak’ı hapse tıkmak için her yolu deneyecektir.

  Çınar’ın, yakaladığı hırsızı elinden kaçırmasına inanmayan başkomiser Selahattin ise işin aslını öğrenmeye kararlıdır. Çabaları, Selahattin’i adım adım Mavi’ye doğru götürmektedir.

  Kendini kapana kısılmış hisseden Mavi’nin durumu ise fecidir. Çınar’a gidip her şeyi anlattığı için Fulya’yla, neler yaşadığının farkında bile olmayan manikürcü arkadaşı Gülay’la bile arası açılır.

  Bu arada ölen karısı Gülten’in mektubuyla rahatlamış olan Hayri ile Fulya için yeni bir hayat başlamıştır. Kardeşine yardımcı olmak için hamallık yapmaya başlayan Arıza’nın karşısına da yeni bir fırsat çıkar.

  Aşklarının gücüyle her şeyi yapacaklarına inanan Çınar’ın kararlılığı, sonunda Mavi’ye de umut verir. İki genç yepyeni bir hayatın eşiğindedir artık. Ancak planını son aşamaya kadar başarıyla götüren Çınar’ın hiç hesaba katmadığı bir şey vardır…
   
 14. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  14. Bölüm Özeti MAVİ VURULUYOR, ÇINAR PERİŞAN

  Çetenin yakalandığından habersiz, Çınar’la birlikte yeni bir hayata başlama heyecanıyla evden çıkan Mavi’yi, polis arabaları karşılamıştır. Evin önünde Mavi’yi bekleyen Çınar da başkomiser Selahattin ve ekipleri görünce çaresiz kalakalmıştır.

  Çınar’ın kendisine oyun oynadığını düşünen Mavi, bir an tek çözümü kaçmakta bulur. Ancak silahlar çoktan kendisine doğrultulmuştur. Çınar, Mavi’yi durdurmaya çalışır ama nafiledir. Mavi, kendisini uğurlamak üzere evin önüne çıkan Fulya, Arıza ve Ümit’in gözleri önünde ne yapacaktır?

  Aksak ve çetesini yakalayıp mahkemeye çıkartmayı başaran Çınar, kendisi yüzünden Mavi’nin yakalanmasıyla perişan olmuştur. Bir yandan da başkomiser Selahattin’le uğraşmak zorunda kalır.

  Mavi’nin yokluğu evde her şeyi altüst etmiştir. Arıza teselliyi içkide aramaya başlar. Ablasının üzüntüsü yetmezmiş gibi sevgilisi de hapse düşen Ümit ise çocuklara bir şey hissettirmeden evi ayakta tutmaya çalışır. Ancak çok geçmeden, sevindirici bir gelişme olacaktır.
   
 15. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Cevap: Hırsız-Polis Dizi Ozetleri

  AKSAK HERKESİ ŞAŞIRTACAK  Hapisten çıktıktan sonra normal bir hayat kurmaya çalışan Mavi, bir markette işe başlamıştır. Abisi Arıza okuldaki işinden çoktan atılmış, evin bütün yükü yine onun üstüne kalmıştır.  Mahkemede Mavi’yi muhbir olarak kullandıklarını söyleyen Çınar, kendini affettirmek için her yolu dener. Ancak Mavi kaskatıdır. Bu sırada Aylin’le ilgili gelen bir haber, Çınar’ı yeniden onunla ilgilenmeye itecektir.  Aylardır cezaevinde bulunan ve belki Mavi gelir diye görüş günlerini umutla bekleyen Aksak ise iki adamıyla birlikte mahkemeye gidip gelmektedir. Tahliye olacakları gün için herkese büyük bir sürprizi vardır… Tabii Mavi de bu planın uzağında kalamayacaktır. Ama aşkından asla vazgeçmeyen Çınar’ın bunu öğrenmesi hiç de uzun sürmez.  Bu arada zaten aynı karakolda oldukları için aralarındaki ilişkinin tedirginliğini yaşayan Bünyamin ve Ayşegül, bir de başkomiser Selahattin’e yakalanır.
   
Hırsız-Polis Dizi Ozetleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kurtulan Hırsız

  Kurtulan Hırsız

  Kurtulan Hırsız Akif Efendi, yine iç dünyasıyla başbaşa olduğu gecelerden bir gece gözü, bahçe duvarına tırmanmakta olan bir kimsenin gölgesine ilişmişti. Bu beklenmedik ziyaretçinin bir hırsız olduğuna şüphe etmeyen Şeyh Efendi süratle aşağı inerek her tarafı kilitledi. Yalnız odasına çıkılacak kapıyı açık bırakarak eline de bir urgan alıp odasında bir köşeye saklandı. Hırsiz ise gecenin...
 2. Zavallı hırsız

  Zavallı hırsız

  Japonya'da bir hırsız, Osaka kentinde kilitli olmayan bir kapı bulduğuna sevinmişti ki bir sürpriz sevincini kursağında bıraktı. 1,80 metre boyunda, 131 kilo ağırlığında bir sumo güreşçisi... Hırsız, dün gece girdiği evde karanlıkta yavaşça ilerlerken 1,80 metre boyunda, 131 kilo ağırlığında bir sumo güreşçisiyle karşılaştı. Sumo güreşçisi, hırsızı yakaladı ve kollarını hırsıza doladı....
 3. Polis

  Polis

  Azrail Aleyhisselama ya da şiddet ve kedere; Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Polis tarafından tutuklanmak, etrafınızda tehlike olduğuna yorumlanır. Polis sizi...
 4. At Hırsızı

  At Hırsızı

  Asalet & Terbiye Firavun'un kahinleri, saltanatı yıkacak çocuğun dünyaya geldiğini kendisine haber verdiler. Firavun ölmemek için öldürmek sevdasına kapıldı. O sene dünyaya gelen erkek çocuklarını, kılıçtan geçirtmeye başladı. Cellatlar; sokak sokak, ev ev dehşet ve ölüm saçıyorlardı. Kadının biri, doğum sancıları başlayınca, mağaraya vardı ve çocuğunu orada dünyaya getirdi....
 5. Çöl hırsızı

  Çöl hırsızı

  Çölde yaşayan zengin ve muktedir bir kabile reisinin dillere destan, eşi-menendi az bulunur bir atı varmış. Günün birinde kabile reisi, bu pek sevgili atına atlayarak tek başına çöle gezmeye çıkmış. Hayli zaman at koşturduktan sonra dönmek üzere iken uzaklarda bir kımıltı dikkatini çekmiş. Bir insan, yerde yatıyor. Belli ki çok hasta veya ölmek üzere. Yardıma muhtaç. Hemen oraya yaklaşıp...

Sayfayı Paylaş