Hıyarlı Baba'ya Facebook şoku!

Hıyarlı Baba'ya Facebook şoku!
şahin ırmak
Dokuz aylık sevgilisi terk etti. Bakın genç oyuncu nasıl yakalandı. "Çok Güzel Hareketler Bunlar"ın Hıyarlı Baba'sı Şahin Irmak, dokuz aydır aşk yaşadığı oyuncu Gamze Topuz tarafından terk edildi. Aldatıldığını magazinci.com'a açıklayan iddia eden Topuz, "Beni aldattığını Facebook'tan öğrendim" dedi. Gamze Topuz, Şahin'in kendisini aldattığını söyleyerek ilişkisini noktaladı. Aldatıldığını Facebook'tan öğrendiğini söyleyen genç oyuncu, şöyle konuştu:" Şahin'in Facebook'taki hesabına ve MSN'ine girdim. Sonra ona yazmaya başlayan kişilere Şahin'miş gibi cevap verdim. 22-23 yaşlarında bir kızla beni aldattığını öğrendim. Şimdi barışmak istiyor. Parmağına adımı dövme yaptırmış. Annemlerle bile konuşup benimle evlenmek istediğini söylemiş ama ben istemiyorum. Şimdilik affetmeyi düşünmüyorum."

fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
Ekranların sevilen yüzü BKM oyuncularından Şahin Irmak ünlü arkadaşlık sitelerinden olan facebook ta sevgilisi tarafından aldatıldığını öğrenirse...

HIYARLI BABA'YA FACEBOOK ŞOKU

"ÇOK GÜZEL HAREKETLER BUNLAR"IN HIYARLI BABA'SI ŞAHİN IRMAK, DOKUZ AYDIR AŞK YAŞADIĞI OYUNCU GAMZE TOPUZ TARAFINDAN TERK EDİLDİ.
Aldatıldığını iddia eden Topuz, "Beni aldattığını Facebook'tan öğrendim" dedi.

Gamze Topuz, Şahin'in kendisini aldattığını söyleyerek ilişkisini noktaladı. Aldatıldığını Facebook'tan öğrendiğini söyleyen genç oyuncu, şöyle konuştu:" Şahin'in Facebook'taki hesabına ve MSN'ine girdim. Sonra ona yazmaya başlayan kişilere Şahin'miş gibi cevap verdim. 22-23 yaşlarında bir kızla beni aldattığını öğrendim. Şimdi barışmak istiyor. Parmağına adımı dövme yaptırmış. Annemlerle bile konuşup benimle evlenmek istediğini söylemiş ama ben istemiyorum. Şimdilik affetmeyi düşünmüyorum."

»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye
hehe :hhh:

tabi kizlarla yazisirken iidii...

ben olsam, bende affetmem :seker:

Thread starter Similar threads Forum Replies Date
S Allah baba demek Dini sorularınız ve cevapları 1
S RÜYADA BABA GÖRMEK Bilmedikleriniz 1
SadmiN Sütyen Baba Türbesi acaba nerede Komik Resimler 2
Uzman SühaN Spermi olmayan erkek baba olurmu? Kısırlık 0