Hızlı Kilo Vermek

*GüMüŞ*

*GüMüŞ*

Yeni Üye
Üye
Hızlı Kilo Vermek
hizli_kilo_vermek.jpg
Hızlı kilo vermek yani,Kısa sürede oldukça zayıflatan diyetlere büyük bir talep var. Kimi diyetisyenler bu diyetlerin çok kısa sürede kilo verdirmesini sakıncalı bulsa da Amerikan Kalp Vakfı acilen kilo vermeleri gereken kalp hastalarına bu hızlı kilo verme diyetini öneriyor.
Hızlı kilo vermek için yapılan bu diyetin, 35 yaş üstü kişilerin ve sağlık problemi olanların Amerikan Kalp Vakfı nın bu diyeti yapmamaları gerektiği baştan belirtiliyor. 3 günde tam 4.5 kilo verebileceğiniz bu diyeti üçüncü günün sonuda bırakmalı ve tekrar etmek istiyorsanız en az bir hafta ara vermelisiniz.
1. Gün Kahvaltı Yarım greyfurt 1 dilim tost ekmeği 2 çorba kaşığı fıstık ezmesi Şekersiz çay / kahve Öğle Yarım porsiyon ton balığı 1 dilim tost ekmeği Şekersiz kahve/çay/soda Akşam 2 dilim et 1 tabak yeşil fasülye 1 küçük elma 1 tabak vanilyalı dondurma (3 top)
2. Gün Kahvaltı 1 yumurta Yarım muz 1 dilim tost ekmeği Şekersiz çay/kahve Öğle 1 tabak lor peyniri 3 tuzlu kraker Akşam 2 sosis 1 tabak brokoli veya karnıbahar Yarım tabak havuç Yarım muz Yarım tabak vanilyalı dondurma (2 top)
3. Gün Kahvaltı 5 tuzlu kraker 1 dilim cheddar peynir 1 küçük elma Şekersiz kahve/çay Öğle 1 katı yumurta 1 dilim tost ekmeği Akşam 1 tabak ton balığı 1 tabak karnıbahar Yarım kavun
Yarım tabak vanilyalı dondurma (2 top)
Hızlı Kilo vermek içilen yapılan bu diyetin yanlış uygulandığında birçok zararı olabileceğini unutmayınız. Herhangi bir şüpheniz olmaması için, bu diyeti yapmanıza engel olan ya da hızlı bir şekilde kilo vermenize mani olacak bir rahatsızlığınız olup olmadığı konusunda doktorunuza danışınız.
kaynak:kilodiyet.com
 
Üst