Hızma Sevenler

RoCCo

RoCCo

Yeni Üye
Üye
Hızma Sevenler
hızma modelleri gümüş hızma modelleri çeşitleri hızmalar öncelikle şunu söliim bnde hızmacılardanım yani burnu deliklerden:Dbna genelde sorulan yakınlarım tarafından sorulan bi soru var içten vidalımı:zuha: hyr diil kullanımı çok basit insan bisüre sonra burnunda o nesnenin olduğunu dahi unutuyor tabi şimdi bni gözünüzde metalci gibi hayal etmeyin minik taşlı yada metal rengi gümüş hızmalar tercihimdir ve bazı bayanlara çok yakıştığını düşünüyorum bakalım bu konuda siz neler düşünüyorsunuz melekler hızma kullananlar?hızma kullanmak istiyorum ama korkuyorum diyenler?hayır tercih etmem diyenler olumlu yada olumsuz görüşlerini bekliyorum:)(not:metalci diilim)
Hızma Sevenler bc527586-6da0-46e5-b3f5-ade3dbbf75ab-jpg.66015

Moderatörün son düzenlenenleri:
RoCCo

RoCCo

Yeni Üye
Üye
Cevap: hızma seve bunlarda hızma takanlara sorulan garip çıldırtan sorular:zuha:(bi kaç tanesini banada soruyolar)--şimdi hızmanı çıkarsan, burun deliklerinin ikisini de kapatsan ve bir gülü hızma deliğine yaklaştırsan kokusunu alabilir misin?
-hızman yokken sümkürdüğünde o delikten de sümük çıkıyor mu?

-orandan cekersem cektigim tarafa gelmek zorundasin di mi?
-o ne sümükmü?
-hoho..
-tek gözünü kapayıp aşşa bakınca görebiliomusun onu?
-hıııı..
-bi manası warmı?
-tabii..
-üniversitede bilgisayar hocası tarafından:
- acımıyor mu o burnundaki delik? siz kadınlar acı çekmekten neden bu kadar zevk alırsınız bilmem?
-?..
-evladım niye takıyürsün o küpeyi burnuna?
-abi güvenlikten nasıl geçiyorsun burnundaki ötmüyor mu?
-abi çıkartınca iz kalıcak mı?
-niye çıkartiim canım kardeşim, niye?
-hani düşündüm de..
-sen mi? güldürme beni..
-sonradan iz kalıyomuş len..
-boğa burcumusunuz?

-burnun da tatak varken nasıl temizleyeceksin, acımayacak mı?
....parmakla kallavi bir tatak çıkarılır..
-al...
-ööörrggh.. iğrençsin.
-sana ye diyen olmadı.
-eğer top varsa.
-yapışma mı?
- böyle daha mı iyi çekiyo? "cep telefonun" yani..
-orası gerçekten delik mi?yoksa yapıştırma küpelerdenmi?
-küpenin arka kısmını nasıl takıyosun burnunun içine?

RoCCo

RoCCo

Yeni Üye
Üye
Cevap: Hızma Sevenler
-küpenin arka kısmını nasıl takıyosun burnunun içine?

hehe:Dsaol yaa geyikde yapmışız:D
vallahi ay bana vidalamı die soruyolar:zuha:ewt vidalı takıldığı zaman anahtar sokuyom açmak için:zuha:

İzmirella

İzmirella

Yeni Üye
Üye
Cevap: Hızma Sevenler canımm bende çokkk istiyorumm hatta arada yapışkanlı olanlardan takıyorumm.. ama deldiremedimm korkuma

az cesaretin verin bana nolurrrrrrrr çokkk acıyomuuu

RoCCo

RoCCo

Yeni Üye
Üye
Cevap: Hızma Sevenler kız yok ilk bi kaç gece ağrıyor ondan sonra bişey olmuyo valla ama tabi kişiden kişiye deişirmi bilmem yani bn bi kaç gün kullanmamıştım bi ara hemen kapanmış yani tekrar deldirdim hatta:D

NuRoVSkİ

NuRoVSkİ

Yeni Üye
Üye
Cevap: Hızma Sevenler
hımm..aslında cok guzel bı oaly..yaptırmayı dusundum ama..kullanmam dıe hep vazgectım..bakalım bu aralar yne aklımda belli olmaz benım işime:D:D:D:D:D:D:D:D

M

Misafir Melek

Misafir
BbŞşRrR
Ya bir hafta oldu deldirdiğim hemde tabanca yöntemi ile allaha şükür hiçbirşey yok gayet sağlıklı geçti ve 4. Günden sonra gümüs hızma taktım hatta deldirdikten bir gün sonra ablam ev taşıyordu ona yardıma gittim toz içinde kaldım ama hep yara bandı ile kapattım bence temiz tutmakta bitiyo bütün olay. Ve kesinlikle hiç acımıyo sivilceden bile az can yakıyo emin olun :)

M

Misafir Melek

Misafir
=)
bndede hızma var.burunu deldirirken biraz tedirgin oluyosunuz ama gerçekten acımasınma rağmen dayanılmıycak kadar değil yani ... ilk bi hafta alışamıyosunuz ama sonrası çok güzel ben onunla çok mutluyum wllaa tawsiye ederm ayrı bi tarz çokta güzel duruyo ama buruna zarar wereblcek hızmalar yani metal olanları falan takmanızı tawsiye etmem gümüş kullanıyorum ben memnunum =) Baya zaman geçti bi sorun yok şuanlık =)

Ferhat göçer sevenler:) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Cnbc-e Sevenler Kulübü Cnbc-e Sevenler Kulübü
Cnbc-e sevenler buraya :) Ama kişisel nefretinizi klübün kapısında bırakacaksınız girerken :) 4457.vB
Fan Club 2
Beyaz Show >>>>Beyazı sevenler buraya..... Beyaz Show >>>>Beyazı sevenler buraya.....
Beyaz Beyaz Beyaz üstüne söyleyecek kelime yok bu adamın yaaa kırıyor geçiriyor valla ama tek sorun var geç saatte yayınlandığı için bazen uyuyup kalıyorum çok üzülüyorum izleyemediğim...
Fan Club 8
BURAK HAKKI sevenler buraya.... BURAK HAKKI sevenler buraya....
burak hakki burak hakkı hakkı facebook hakki facebook biography Arkadaşlar ben bir burak hakkı hayranıyım.onunla ilgili her konuyu burda paylaşmaya ne dersiniz??bildiginiz tüm bilgileri hep beraber paylaşalım.BURAK HAKKI severler...
Fan Club 5
Ferhat göçer sevenler:) Ferhat göçer sevenler:)
Saçmalama nolur çare çok nasıl gidersinİstedigin herşey sanki yok değer mi dersinBaşkaları bilmez görmez o nasıl bir duyguAl elini kalbime bir ko işte gerçek buHer yer soğuk hep karanlıkKendi kendime tarifsizAyrılmamız çok gereksizŞimdi uzaktan...
Fan Club 0