Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  hizmet etmek

  Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Kendini salih kulların ve fakir kimselerin hizmetini ifa eder görmek salih kimselerle arkadaşlık kurmaya, manevi makam elde etmeye ve güzel ölüme, Zalime hizmet etmek bu kabil kimselere destek vermeye, Bir çıkar amacıyla birinin hizmetine girdiğini görmmek kişilik zayıflığına delalet eder.

   
hizmet etmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kamu Hizmeti.

  Kamu Hizmeti.

  Kamu hizmeti (service publique)” de genel idare hukukunun bir konusudur. Zira, eğitim, sağlık, toplu taşıma, haberleşme, kanalizasyon, su, gaz, elektrik, gibi çok çeşitli alanlarda ve çok çeşitli kuruluş tarafından yürütülen kamu hizmetleri hep aynı hukukî rejime tâbidir.
 2. Hizmetin Tarifi:

  Hizmetin Tarifi:

  Madde 12 - Bu kanunun tatbikatında (Hizmet) tabirinden maksat gerek malüm ve muayyen olan ve gerek bir amir tarafından emredilen bir askeri vazifenin madun tarafından yapılması halidir.
 3. şartnameye Aykiri Mal Veya Hizmet Kabul Etmek:

  şartnameye Aykiri Mal Veya Hizmet Kabul Etmek:

  Madde 143 - (Değişik madde: 22/03/2000 - 4551 S.K./29 md.) Sözleşmeye bağlanmış yiyecek, giyecek, teçhizat veya diğer mal ve hizmetler ile her nevi imalat ve inşaatı, sözleşmeye ilişkin şartname ve numunelerine uymadıkları halde kabul eden veya ettirenler üç yıldan az olmamak üzere hapis cezası ile cezalandırılırlar. Fiil ceza kanunlarına göre daha ağır bir suç teşkil ediyorsa, ceza o...
 4. Müşter Hizmetleri

  Müşter Hizmetleri

  İşte Müşteriye kesintisiz hizmet diye buna denir.:dil::dil::dil:

Sayfayı Paylaş