Hollywood Yıldızlarının Modelleri

M

Misafir

Forum Okuru
Hollywood Yıldızlarının Modelleri
Hollywood yıldızları, işlerini bırakıp bir bir modaya el atıyor.Gün geçmiyor ki ünlü bir marka, bir Hollywood yıldızıyla anlaştığını açıklamasın. Bu tip anlaşmalar eskiden de olurdu, ama o zamanlar bu yalnızca reklam anlaşmalarıyla sınırlıydı.

Oysa şimdi pek çok ünlü isim, markalara kreasyon hazırlamak için kolları sıvadı. Jeniffer Lopez, Gwen Stefani ve Mary Kate-Ashley Olsen kardeşler kendi markalarını yaratırken, Penelope Cruz, Sarah Jessica Parker, Kate Moss, Madonna gibi ünlüler, tanınmış markalarla anlaştı. İşte o ünlüler ve markaları…
Jeniffer Lopez


Hollywood’da yakın dönemde bu işlere heves eden ilk ünlü oydu. Önce kendi adını taşıyan Jlo iç çamaşırlarını ve kıyafetlerini çıkardı, ardından Sweetface adlı başka bir marka yarattı.


Gwen Stefani


Kendine özgü giyim stiliyle gündem oluşturan Gwen Stefani, bir süre sonra L.A.M.B adını verdiği markasını oluşturdu. Halle Barry, Nicole Ricci gibi ünlülerin tercih ettiği marka, popüler hale geldi.


Mary Kate-Ashley Olsen

Bebek yaşlarda oyunluğa başlayan güzel ikizler, 20’li yaşlarının ortalarında modacılığa soyundular. The Row adını verdikleri, daha çok gençlere hitap eden, ama bir o kadar da “trendy” bulanan marka yarattılar.


Sarah Jessica ParkerSex and The City’nin pahalı kızı Carry Bradshaw Steve&Barrys ile anlaştı. Dizide pahalı ürünlerden vazgeçmeyen hatta Manola Blahnik’e tapan Parker, Steve&Barrys’e fiyatları 8 ile 20 dolar arasında değişen, adı da Bitten olan ucuz kıyafetler tasarlayacak.


Madonna


Evlenip çoluk çoğuğa karıştıktan sonra çocuk masalları yazan Madonna bu kez modacılığa el attı. Madonna ünlü mağazalar zinciri H&M ile anlaştı ve onlara kreasyon hazırladı. Madonna’nın kreasyonunun adı M&Madonna…


Penelope Cruz


Ünlü İspanyol güzel de modacı olmaya heves edenler arasında. Onun anlaştığı marka ise Mango. Cruz bu işte yalnız değil, kızkardeşi ile birlikte çalışacak ve iki kızkardeş markanın modelliğini de üstlenecekler.


Kate Moss

Kendisi Hollywood yıldızı değil ama takdir edersiniz ki en az onlar kadar ünlü bir model. Son yıllarda uyuşturucu bağımlısı oluşuyla sürekli gündeme gelen Moss, bu kez Top Shop’a hazırladığı kreasyonla konuşuluyor. Üstelik bu kreasyon 1 Haziran’da Türkiye’de de satışa sunulacak.
 
Üst