Hortum, köpeği uçurdu

tuqqce

Daimi Üye
Üye
Hortum, köpeği uçurdu
ABD’nin Chicago Kenti’nde meydana gelen hortum, Rottweiler cinsi köpeği aldı, ardından ormana bıraktı. < Konu Resmi..>
Geçtiğimiz cumartesi günü meydana gelen olayda, Sandra Holmes’a ait Chase adlı köpek, hortum bölgeye geldiği sırada evin arka bahçesindeydi.

Çevredeki insanları şaşkına çeviren olayda komşular köpeği havada gördüklerini söylediler. Hortumun birkaç yüz metre ötedeki bir ormana indirdiği Chase şans eseri ölmedi. hürriyet.com

Mahsun Kırmızıgül - Beni Hor Görme hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Karadayı 89. bölümde çalan  -Orhan Gencebay Hor Görme Garibi şarkısı Karadayı 89. bölümde çalan -Orhan Gencebay Hor Görme Garibi şarkısı
karadayı 89. bölüm hor görme garibi şarkısı,hor görme garibi şarkı sözleri,karadayı 89. bölüm orhan gencebay şarkısı,karadayı 89. bölüm hor görme garibi orhan gencebay dinle 45756...
Müzik Hakkında Herşey 0
Tori Amos - Fast Horse Tori Amos - Fast Horse
How can I be drunk? You strike with dry poison I am...
Yabancı Şarkı Sözleri 0
İnsanlar neden horlar? İnsanlar neden horlar?
insanlar neden horlar insan neden horlar ...
Herşeyin başı sağlık ! 0
İnsan neden hayat yoldaşı olan eşini hor görür? İnsan neden hayat yoldaşı olan eşini hor görür?
Yıllardır dört çocukla birlikte evlilik yükünü taşımaktan yorulmuş, omuzları çökmüştü. Eşinin her akşam, çocuklarının yanında onur kırıcı, küçük... 2008-08-18 Yıllardır dört çocukla birlikte evlilik yükünü taşımaktan yorulmuş, omuzları...
Kadınlar ve Erkekler 1
Mahsun Kırmızıgül - Beni Hor Görme Mahsun Kırmızıgül - Beni Hor Görme
mahsun kırmızıgül beni hor görme sen altınsın ben tunçmuyum Beni hor görme gardaşım Sen altınsın ben tunç muyum Aynı vardan var olmuşuz Sen gümüşsün ben saç mıyım Topraktandır cümle beden Nefsini öldür ölmeden Böyle emretmiş yaradan Sen...
L-M Harfli Şarkılar 0