1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.103
  Beğenilen Mesajlar:
  1.153
  Ödül Puanları:
  113

  HP Photosmart R837

  Konu, 'Dizüstü Pc - Fotoğraf Makineleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  [​IMG]
  Dijital fotoğrafçılık dünyasına ilk adımı atmak isteyenlere yönelik tasarlanmış HP R837, kullanım kolaylığını, taşınabilirliği ve kompakt tasarımı öne çıkartıyor. 7.2 megapiksel ile piksel zengini olan makinada, basit kullanımın getirdiği huzur daha ağır basıyor.
  Ürünün dış görünümünün göze çarpan en belirgin özelliği diğer dijital fotoğraf makinalarında görmeye alışık olmadığımız aşağı doğru kayarak açılan objektif kapağı. R837’ye orijinallik katan bu özellik, dışarı doğru çok fazla çıkıntı yaratmadığı için ürünün kompakt tasarımını bozmuyor.
  Aşağı açılır koruma kapağı, altında 3x optik zoom yapabilen objektifi koruma görevini başarılı bir şekilde yerine getirirken, açılıp kapanma sırasında parmak ucunun objektifte leke bırakmaması için fazladan dikkat gerektiriyor.
  Gövdesinin şekli ve boyutu ürünün ele oturuşunu uygun hale getirirken ceplerde taşınmasını da çok kolaylaştırıyor.
  R837’nin arka kısmında bulunan 3 inç genişliğindeki ekran, ürünün bu kısmının büyük bölümünü kaplıyor. Ekranın hemen yanında, dar alanda bulunan menü butonları dar alanda kısa paslarla sonuca gitmeyi sağlıyor. Bu kısımdaki butonlar, sağ elin baş parmağı kullanılarak kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edilebiliyor.
  Menülerinin anlaşılır ve kolay kullanımı, resimlerin tasnifinin basit şekilde yapılması, kullanışlılığı artıran diğer özelikler.
  Ürün üzerinde gelen uygulama programları, çekilen resimlerdeki gerekli düzeltmeleri yapmakta kolaylık getiriyor. Böylece belli başlı düzeltmeler için resimlerin bilgisayara aktarılması trafiğini ortadan kalkıyor ve harcanan emek azalıyor. Sokaktan geçerken mamasını yiyen bir kedi yavrusunu tüm şefkatinizle çekip de o masum hayvanı kırmızı gözlü bir canavara dönüşmüş olarak ekranda gördüğünüzde oluşan hayal kırıklığınızı anında gidermenizi sağlayan, kırımızı gözü düzeltme özelliği bunlardan biri.
  Bununla birlikte yüksek kontrast oranı ile çekilen resimlerdeki kaliteyi artıran Adaptive Lighting ve hassasiyeti 400 ISO seviyesine çeken Steady Photo (kararlı resim) resim kalitesini artıran diğer özellikler arasında bulunuyor. Sarsıntıyı azaltma özelliği de yine ürünün az ışıklı ortamlarda resim çekilirken oluşan bulanıklığa çözüm getiriyor.
  Resim çekerken elde edilen tepki süreleri tatmin edici olan R837’in ilk açılışı kısa sürede gerçekleşiyor. Ürün farklı ışık seviyeleri altında odaklamayı başarılı şekilde geçekleştiriyor.
  VGA formatında saniyede 24 kare sesli video çekimi gerçekleştirebilen R837’nin, yetersiz gelebilecek 32 MB dahili belleği SD kart ile genişletilebiliyor. USB bağlantısı ile bilgisayara bağlanarak şarj edilebilen makina, dizüstü bilgisayarını yanında bulunduranların fazladan bir adaptör taşımasını gerek bırakmıyor.
  Mükemmel resimler çekme yerine dijital fotoğraf makinesi ile ilk defa çalışanların rahatça kullanabilmesi için tasarlanmış bir ürün.
   
HP Photosmart R837 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tabelalar bile HP ile basılacak

  Tabelalar bile HP ile basılacak

  Tabelalar bile HP ile basılacak HP, dış mekanlarda kullanılabilecek baskı çözümleri sunan yeni yazıcı serisinin ilk sevkıyatını yaptı. HP Designjet 8000s, küçük tabelalardan büyük dış mekan brandalarına kadar farklı boyutlarda dayanıklı baskı yapabiliyor. HP, dış mekanlarda kullanılabilecek uygun maliyetli baskı seçenekleri sunan yeni yazıcı serisinin ilk sevkıyatını yaptığını duyurdu. HP...
 2. HP Pavilion DV2 süpper ötesi

  HP Pavilion DV2 süpper ötesi

  hp pavilion dv2 inceleme hp dv2 inceleme pavilion pavillion dv 2 Küçük ve taşınabilir bilgisayar fırtınası sürüyor. HP tarafından üretilen yeni Pavilion DV2, 1.7 kg ağırlığı ve 2.5 cm kalınlığıyla dikkat çekiyor. HP tarafından üretilen Pavilion serisinin yeni tasarım çizgisini sunan gelişmiş modellerinden olan DV2, sadece 2.5 cm kalınlığında ve 1.7 kg ağırlığında. 500 GB'ye kadar kapasite...
 3. HP 2 bin kişiye Çorlu'da iş verecek

  HP 2 bin kişiye Çorlu'da iş verecek

  çorludaki fabrikalar çorluda iş çorluda yeni açılan fabrikalar eleman arayan eleman arayanlar HP Çorlu’da 60 milyon dolara kuracağı fabrikada 2 bin kişiye iş yaratıp ayda 200 bin bilgisayar üretecek. Türkiye, yıllardır uğraştığı teknoloji üssü olma hayalini dünya devi HP ile gerçeğe dönüştürüyor. ABD’li teknoloji şirketi Hewlett-Packard (HP) ve Tayvanlı Foxconn Teknoloji Grubu, 60...
 4. hp laptopa nasıl format atılır

  hp laptopa nasıl format atılır

  Laptopum hp marka ve artık format istiyor. Servise yollamadan ben format atamazmıyım acaba? Hp laptopa nasıl format atılır ?

Sayfayı Paylaş