Hülya Avşar - Ah Be Güzelim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hülya Avşar - Ah Be Güzelim
Analar tahtını yaparmış, bahtını değil Aklını başına topla git, hem sev hem sevil Kaç yangından çıktım ben, elimde değil
Çek git bu sevdadan, beni hayatından sil

Çok canım çekiyor seni Şeytan diyor ki al
Yaralı ceylan gibiyim
Korkuyorum yar
İstemeden yakarım canını
Ah ne lüzum var
Çek git kendinin kadrini, kıymetini bil

Ah be güzelim ah Ben seni üzerim ah
Sadece gezerim ah
Yarınım, dünüm yok benim
Hancı değilim ah
Yolcu değilim ah
Borcumu ödedim ah
Bundan böyle bu düzenim
Git kendine iyi birisini bul
Kul köle olsun kız ya da dul
Bende hayır yok, vefa yok
Derdim ne, aşk ne, para pul

MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı
Taçsız kraliçe Hülya Avşar'ın bilindiği üzere boşandığı eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra Çilingiroğlu adın da bir kızı bulunmak da... Anne baba ünlü olunca çocuğun da ne yazık ki kameralardan kaçmasına olanak olmuyor. Ünlü bir sanatçının...
Magazin 0
Hülya Avşar Safiye Sultan olarak karşınızda Hülya Avşar Safiye Sultan olarak karşınızda
Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği dizinin hazırlıklarına 1 yıl önce başlandı. Muhteşem Yüzyıl’ın yaratıcı ekibi dev bir Osmanlı şehri inşa ediyor. Cast...
Magazin 0
Hülya Avşar Safiye Sultan Oldu ! Hülya Avşar Safiye Sultan Oldu !
51528 Tüm dünyada 300 milyon kişinin izlediği Muhteşem Yüzyıl'ın devamı olarak çekilecek Kösem Sultan dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı. 'Kösem Sultan' dizisinde Safiye Sultan karakterini Hülya Avşar oynayacak...
Magazin 0
Hülya Avşar'ın yeni imajı hali güzel olmuş resim var mı Hülya Avşar'ın yeni imajı hali güzel olmuş resim var mı
Hülya Avşar'ın yeni imajını çok beğendim ben yeni resimleri varmı arkadaşlarım. İnanılmaz iyi biliyor yahu bu kadın bu işi. Artı gündemde de nasıl duracağını biliyor.
Soru-Cevap 1
MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu MISS Turkey 2011 güzelleri Hülya Avşar Showa konuk oldu
miss turkey 2011 güzelleri hülya avşar show melisa aslı pamuk 2011 miss turkey güzelleri melisa aslı pamuk hülya avşar show MISS Turkey 2011, güzelleri, hülya avşar show, konukları, haberleri ve dahası burada arkadaşlar....
Magazin 0