Hülya Avşar - Aşk Yangın Yeridir

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hülya Avşar - Aşk Yangın Yeridir
Korkuyorum sen de gidersin bir gün, Benim sevdiğim kadar sen de seversin bir gün, Dilerim allahtan sen de bulursun bir gün,
Cennetin kapısında sakın oyalanma,

Dilerim allahtan sen de yanarsın bir gün, Benim yandığım kadar yine de yanma,
Aşk yangın yeridir,
Taş toprak eritir,
Aşıklar delidir,
Değildir sanma.

Hülya Avşar - Ben Aşkı Böyle Tanımamıştım hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor Hülya Avşarın Ex Aşkı Sadettin Saran Evleniyor
Sadettin Saran'ın Düğün Tarihi Sadettin Saran Kiminle Evleniyor Sevgili melekler, bir dönem Hülya Avşar ile...
Magazin 0
Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi
Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi ?

Kızlar duydunuz mu Hülya Avşar Mehmet Dereli aşk yaşıyormuş. Acaba bu haber doğru mu ki :S Sizce Hülya Avşar Mehmet Dereli Aşkı Gerçek mi
Soru-Cevap 1
Askerler Hülya Avşarı çok seviyor Askerler Hülya Avşarı çok seviyor
asker, askerler, hülya avşar, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Vatani görevini yerine getiren şarkıcı Alişan "askerler, Hülya Avşar'ın son...
Magazin 0
Hülya Avşar - Aşkın İbadet Hülya Avşar - Aşkın İbadet
Aşkın ibadet sevdan Bana bana yar müebbet Beni ya sev ya da terket Bekliyorum yolunu Tanrım yardım et Tutunacak bir dalım var Gönül fermanım bırakıp Gitme yok buna dermanım Yaman yaman ayrılık yolunda Gençliğim kayıp
G-H Harfli Şarkılar 0
Hülya Avşar - Ben Aşkı Böyle Tanımamıştım Hülya Avşar - Ben Aşkı Böyle Tanımamıştım
Yolun sonundayım yorgun bir sevdayla Gözümde canlanan yıllar yalan sanki Aklımdan çıkmayan o masum gözlerin Kalın kitap içinde gizlenmiş hasretin Sen orda ah bensiz Ben senden habersiz Geçiyor mevsimler Her bahar biraz güz Ben aşkı böyle...
G-H Harfli Şarkılar 0