Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hülya Avşar - Birileri Senden Söz Etti
Ordan burdan hakkımda neler duydun sen Ele gittin sonunda kimlere uydun sen Birileri senden söz etti içim yanıyor
Yalnızlığım bak yetti derdim bitmiyor

Yar gecelerim sensiz geçmiyor Aman düşlerimde bana yetmiyor
Hasretim tenimde kokun duruyor
Tutmuyor işte yerini de kimse
Razıydım ben herşeyine
Arasıra gelsen arayıp sorsan
Otursak biz göz göze

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı
Taçsız kraliçe Hülya Avşar'ın bilindiği üzere boşandığı eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra Çilingiroğlu adın da bir kızı bulunmak da... Anne baba ünlü olunca çocuğun da ne yazık ki kameralardan kaçmasına olanak olmuyor. Ünlü bir sanatçının...
Magazin 0
Hülya Avşar Safiye Sultan olarak karşınızda Hülya Avşar Safiye Sultan olarak karşınızda
Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği dizinin hazırlıklarına 1 yıl önce başlandı. Muhteşem Yüzyıl’ın yaratıcı ekibi dev bir Osmanlı şehri inşa ediyor. Cast...
Magazin 0
Hülya Avşar Safiye Sultan Oldu ! Hülya Avşar Safiye Sultan Oldu !
51528 Tüm dünyada 300 milyon kişinin izlediği Muhteşem Yüzyıl'ın devamı olarak çekilecek Kösem Sultan dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı. 'Kösem Sultan' dizisinde Safiye Sultan karakterini Hülya Avşar oynayacak...
Magazin 0
Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi? Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi?
hülya avşar 12 kilo verdi, hülya avşar zayıflama sırları, hülya avşar diyeti Sevgili melekler, son günlerde kısa sürede 12 kilo veren ünlü oyuncu Hülya Avşar sosyal medyanın gündeminde. 1.5 ay gibi kısa bir sürede 12 kilo veren Hülya...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 1
Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor? Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu Çifti Biraraya mı Geliyor?
hülya avşar, kaya çilingiroğlu, hülya avşar haberleri Bir ay önce 5 yılık eşi Feraye Tanyolaç'tan boşanan Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar ve kızı Zehra ile Çeşme'de buluştu. Hülya Avşar'ın Instagram hesabından kızı Zehra ile eski eşi Kaya...
Magazin 1