Hülya Avşar - Çok Yalnızım

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hülya Avşar - Çok Yalnızım
Hayatta Buldum Aşkı Kaderle İlk Oyunum Kırılmış Bir Dal Gibi
Büküldü Kaldı Boynum

Çok Yalnızım Ama Çok Nasıl Şey Anlayamam
Öldümmü Hiç Soran Yok
Ben Böyle Yaşayamam
Dünyada Sanki Bir Ben
Birde Bitmeyen Çilem
Gözyaşı Seli Basmış

Hala Damlıyor Neden

Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı. hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı
Taçsız kraliçe Hülya Avşar'ın bilindiği üzere boşandığı eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra Çilingiroğlu adın da bir kızı bulunmak da... Anne baba ünlü olunca çocuğun da ne yazık ki kameralardan kaçmasına olanak olmuyor. Ünlü bir sanatçının...
Magazin 0
Hülya Avşar Safiye Sultan olarak karşınızda Hülya Avşar Safiye Sultan olarak karşınızda
Yönetmenliğini Zeynep Günay Tan’ın üstlendiği dizinin hazırlıklarına 1 yıl önce başlandı. Muhteşem Yüzyıl’ın yaratıcı ekibi dev bir Osmanlı şehri inşa ediyor. Cast...
Magazin 0
Hülya Avşar Safiye Sultan Oldu ! Hülya Avşar Safiye Sultan Oldu !
51528 Tüm dünyada 300 milyon kişinin izlediği Muhteşem Yüzyıl'ın devamı olarak çekilecek Kösem Sultan dizisinin oyuncuları belli olmaya başladı. 'Kösem Sultan' dizisinde Safiye Sultan karakterini Hülya Avşar oynayacak...
Magazin 0
Askerler Hülya Avşarı çok seviyor Askerler Hülya Avşarı çok seviyor
asker, askerler, hülya avşar, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Vatani görevini yerine getiren şarkıcı Alişan "askerler, Hülya Avşar'ın son...
Magazin 0
Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı. Hülya avşar, çok kızdığı tmsf'den beklenmedik bir davet aldı.
HÜLYA AVŞAR, ÇOK KIZDIĞI TMSF'DEN BEKLENMEDİK BİR DAVET ALDI. HEM DE NE DAVET... AVŞAR KIZI UÇUYOR RESMEN..

Hülya Avşar'ın 'Hülya'sı kapatılmıştı biliyorsunuz. TMSF'nin aldığı bu karara çok kızmıştı Avşar kızı.. Ama beklenmedik haber, her şeye...
Magazin 0