Hürrem Neden Öldü? Hürrem Sultan Nasıl Öldü

hürremin ölümü

nora mustafayla evlenicek ve 4 çoçuk yapıcak sonra mustafa ölünce ardan 10 yıl sonra hürrem sultanı nora(efsun) öldürecek

hürrem pislğin teki.osmanlı bence onun yüzünden gerileme dönemine girdi.

Hürrem sultan iiyiki ölmüş Mahidevran kıyamam ben hürrem tam bir şeytandı ohh iyi olmuş. ama bence cehenneme direkt gitmiştir. ohh hala yanıyodur büyücü eşytan cariye parçası

hürem yüzünden osmanlı duraklama devrine girdi leyonoun oğlu selim başa geldi oda osmanlının çöküşünü başlatı mustafa başta olsaydı bügün farklı olurdu belkide

bence mahidevran tam bi şeytan :hıh: tamam önceden hürreme kızıyordum ama şimdi mahidevranı bir kaşık suda boğasım var :hıh: ben hürremciyim abicim:789: :D:D

hürremi bilmek tanımak için googleye sadece hürrem sultan yazında görün neler yazıyo sadece omu osmanlının gerilemesinde yok olmasında gizli rolleri olan safiye sultan evlat katili kösem sultanıda inceleyin sonra savunun sultanlarınızı savunacak taraflarını bulabilirseniz tabi..

ben tam tam tam Hürrem Sultancıyım çok güzel çok zeki ve aşkı için savaşıp çaba gösteren bir kadın ruhune bir fatiha okumadan geçmeyim hayatını ağlayarak okudum demin

Geri