Hüseyin Turan - Karakız

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Hüseyin Turan - Karakız
A benim bahtı yarim Gönlümün tahtı yarim Yüzünde göz izi var
Sana kim baktı yarim

Karakız karakız karakız Saçlarını tara kız
Gönlüm yuvadan uçtu
Saçlarında ara kız
Kadife yastık izi
Mevlam ayırdı bizi
Çifte yılanlar soksun

Yalınız yatan kızı

Hüseyin Turan - Ahu Dilber hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hüseyin Turan - Leyla Nefesi (2010) Hüseyin Turan - Leyla Nefesi (2010)
Türkü severlere müjde! Hüseyin Turan'ın yeni albümü müzik piyasasına çıktı sizler için bu yepyeni albümün tanıtımına geçiyorum 01. Leyla 02. Ahu Gözlüm 03. Ardıçtandır Guyuların Govası 04. Bir Güzeli Methedeyim 05. Kurusa Fidanın 06. Evlerinin...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar Hüseyin Turan - Acayip Hayvanlar
İncinsen de sözün düzünü diyciğem İncinsen de sözün düzünü diyciğem Acayip hayvanlara benziyirsen Acayip hayvanlara benziyirsen acayip hayvanlara benziyirsen Men senin bu emellerine nice dözüm Men ne diyim daha sana yoktur sözüm Sır...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hüseyin Turan - Acem Kızı Hüseyin Turan - Acem Kızı
Acem kızı Çırpınıp da şan ovaya çıkınca Eğlen şan ovada kal acem kızı Uğrun uğrun kaş altından bakınca Can telef ediyor gül acem kızı Senin seven aşık neylesin malı Yumdukça gözünden döker mercanı Burnu fındık ağzı kahve fincanı Şeker mi...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hüseyin Turan - Ah Le Yar Hüseyin Turan - Ah Le Yar
Sana olan duygalari bir bilebilsen, anlata bilsem, belki severdin. Icimdeki hasretini bir duyabilsen, anlaya bilsen,belki benim'din. Sana sevdigim diyemem, Yalan Yalan Yalan Yalan Vallahi Yalan, inanki Yalan. Sen Kara Sevdamsin benim, Duman...
G-H Harfli Şarkılar 0
Hüseyin Turan - Ahu Dilber Hüseyin Turan - Ahu Dilber
Ahu Dilber Ahu dilber senin metahın oldum Goncalar açılmış hüsnün elinden Şevk ile ötüyor gece gündüz Dinle nağmeleri can bülbülünden Aşkın kitabına hüsnün yazarım Ahu gözlerinde kaldı nazarım Geceler aşkınla ağlar gezerim Değirmenler...
G-H Harfli Şarkılar 0