1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Hülya Avşar 4 katlı köşkünü kiraya veriyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hülya Avşar,1997 yılında satın aldığı Sarıyer Büyükdere'deki 4 katlı köşkünü kiraya veriyor.

Sarıyer'deki boğaz manzaralı köşkünde oturduğu sürece çok mutlu zamanlar geçirdiğini her fırsatta dile getiren ünlü sanatçının TMSF ile yaşadığı sorunlar sonunda ekonomik olarak zor duruma düşmüştü.

Hülya Avşar 4 katlı köşkünü kiraya veriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hülya avşar biyografisi

hülya avşar biyografisi

hülya avsar biografi kazım koyuncu hülya avşar biyografi avşar hayatı helin biyografi Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak, 10 Ekim 1963'te, Edremit Balıkesir'de dünyaya geldi. Aslen Ardahan'li ve Avşarlara mensuptur. Küçük yaşta yaptığı evlilik Mehmet Tecirli'den boşanmasıyla sona erdi. Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışmasında birinci seçildi (1982), fakat evlilik...
  2. Hülya Avşar - Sevdim

Hülya Avşar - Sevdim

Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım Ne yaparız bir gün ya biterse Derdin ya bitmez yanıma gel diye Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın Ben seni her şeyden çok sevdim
  3. Hülya Avşar - Hata

Hülya Avşar - Hata

Kalınca sebepsiz bir başıma Hatıralar beynimde dans ediyor Günahlarım dizilip bir bir yarşıma Sanki birer birer intikam alıyor Yüreğimden zincire vurulmuşum Anılar her halkayı birbirine bağlıyor Ben duygularımın esiri olmuşum Hatalar yalan duygularla başlıyor Sen de benim hatalarımdan birisin Sen en büyük günahların bedelisin Senin için harcanan zamana yazık Sen en güzel...
  4. Hülya Avşar - Gönül

Hülya Avşar - Gönül

Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül O bir yolcu sen bir hancı Gördüğün en son yalancı İçinde ki derin sancı Gitmez dedim kaldı gönül Sen istedin ben dinledim Senden ayrı olmaz dedin En sonunda bende sevdim Şimdi beni kurtar gönül...
  5. Hülya Avşar - Adamım

Hülya Avşar - Adamım

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş