gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.275
    Ödül Puanları:
    113

hülya avşar biyografisi

Konu, 'YerLi sanatçı biyoqrafiLeri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

hülya avsar biografi kazım koyuncu hülya avşar biyografi avşar hayatı helin biyografi Emral ve Celal Avşar'ın ilk çocuğu olarak, 10 Ekim 1963'te, Edremit Balıkesir'de dünyaya geldi. Aslen Ardahan'li ve Avşarlara mensuptur. Küçük yaşta yaptığı evlilik Mehmet Tecirli'den boşanmasıyla sona erdi. Bulvar Gazetesi'nin düzenlediği Kâinat Güzellik Yarışmasında birinci seçildi (1982), fakat evlilik yaptığı ortaya çıkınca tacı geri alındı.

1983 yılı Avşar'ın yaşamında dönüm noktasıydı. Fikret Hakan ve Salih Güney ile başrolü paylaştığı "Haram" filmi ile kariyerine başlangıç yaptı.

Kariyerine müzik eğitimi aldıktan sonra müzikaller, yurtiçi ve yurtdışı konserleri, 6 albüm ve bir single ile devam etti. 2000 yılında Kral TV tarafından düzenlenen yılın müzik ödüllerinde en iyi kadın şarkıcı ödülüne layık görüldü. Bir sene kadar Günaydın Gazetesi'nde köşe yazarlığı yaptıktan sonra, Show TV Kanalı'nda Hülya Avşar Show'u yaptı. Medyapım tarafından talk show formatında yayınlanan programın yönetmenliğini Birkan Uz ve Uğur Aksay yaptı. Hülya Avşar Show aynı zamanda Türkiye'de ilk defa Uğur Aksay tarafından uygulanan 16/9 mm sinematografik formattaki dijital rejili seti ile çekilen show programı olma özelliğini taşımaktadır.

Bu tv şovuyla aynı anda sergilediği tek kişilik tiyatro oyunundan başka, reklam filmlerinde oynamakta, Hülya adlı aylık derginin editörlüğünü yapmaktadır.

Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden Zehra isminde bir kız çocuk sahibidir. Çift 2005 yılında boşandı.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

hülya avşar biyografisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Niye Yoksun

Hülya Avşar - Niye Yoksun

Bir bakışın yeterdi her şeye Bir gülüşün sevgiyle Bir öpüşün sızardı kalbime Bir dokunuş sevgiyle Gönlüm çaresiz ağlıyorum her gece Senle doluyum aşka vurgunum Haykırışım göklere Ah yoksun niye yoksun Yine gözlerin yollarda Sen yoksan anlamsız Bütün herşey dünyada
  2. Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Hülya Avşar - Alnının Yazısı

Ezberledim yokluğunu sensiz gecelerde Alıştım diyemem canım Sensiz yarım kaldım Unutursun diye beni gittiğin yerde Ben o gün bugündur uyuyamadım Günler sensiz gelip geçiyor Farkında mısın yar ömür de bitiyor Çok aşkı gezdim Ben imkansızı seçtim Gel gör ki senden vazgeçemedim Alnının yazısı Ömrünün yarısı Başının belası olmaya geldim
  3. Hülya Avşar annesini kaybetti

Hülya Avşar annesini kaybetti

Bir süredir akciğer kanseri tedavi gören Hülya Avşar'ın annesi Emral Avşar (64), 15 gündür tedavi altında bulunduğu Amerikan Hastanesi'nde dün gece saat 23.45 sıralarında hayatını kaybetti. Acı haberle yıkılan Hülya Avşar gözyaşlarına boğuldu. Avşar'ın cenazesinin, yarın öğle namazının ardından Teşvikiye veya Levent Camisi'nde kılınacak namazın ardından 7 Şubat Cumartesi günü...
  4. Hülya Avşar Diyeti

Hülya Avşar Diyeti

hülya avşar diyeti, menüsü, neler yeniliyor, neler yenmiyor, listesi, ile ilgili bilgiler burada melekler Pek çok insanın Türkiye'nin en güzel kadını olarak nitelendirdikleri Hülya Avşar yine bayağı incelmiş melekler :) Bunu nasıl başardığını merak ediyorsanız, aktif spor hayatını ve uyguladığı diyetleri söyleyebiliriz. Şu sıralar uygulayıp inceldiği diyet listesi ise aşağıda.Tabi...
  5. Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Hülya Avşar Odeabank Reklamında !

Bu konu; hülya avşar odeabank reklamı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen yıldızı, O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz üyelerinden Hülya Avşar yepyeni bir reklamın yüzü oldu. Reklam kuşağında yeni yeni dönen Odeabank 'ın reklamlarında oynayan Hülya Avşar böylece bankaların reklamları için çalıştığı ünlülerden biri oldu. Bank Audi İcra Kurulu...

Sayfayı Paylaş