1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hülya Avşar Ciwan Haco klibi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

hülya avşar ciwan haco esmer şarkısı klibi detan albümü şarkıları kürtçe şarkıları haberleri burada arkadaşlar. Hülya Avşar ve Ciwan Haco kürtçe şarkılar söyledi ve barış için yaptıkları Detan adlı albümde yer alan Esmer şarkısı klibi için kamera karşısına geçti. Daha önce Hülya Avşar Ciwan Haco kürtçe şarkı düeti haberini sizlerle paylaşmıştık. Kürt müziğinin ünlü ismi Ciwan Haco ile düet yapan Hülya Avşar bazı kişiler tarafından tepki görsede, her zamanki gibi kararlı kişiliğinden ödün vermedi ve "Barış için herşeye varım" dedi. Şahsım adına Hülya Avşar'ı tebrik ediyor ve bende barış adına yapılan herşeyde halktan biri olarak bu konuda Hülya Avşar'ı destekliyorum. Hülya Avşar Ciwan Hacı esmer şarkısı klibi ekranlarda ne zaman yer alır bilmiyorum ama merakla bekliyorum:) [​IMG]

Kürtçe müziğin ünlü sesi Ciwan Haco, Hülya Avşar’la yaptığı düete klip çekmek için Türkiye’ye geldi.

Ciwan Haco “Daten” adlı albümündeki “Esmer” türküsünün klibi için Hülya Avşar’la kamera karşısına geçti. Avşar ve Haco, “Barış için, kardeşlik için yapılan her şeyde varız” mesajı verdi.

Hülya Avşar Ciwan Haco klibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Sevdim

Hülya Avşar - Sevdim

Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım Ne yaparız bir gün ya biterse Derdin ya bitmez yanıma gel diye Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın Ben seni her şeyden çok sevdim
  2. Hülya Avşar - Hata

Hülya Avşar - Hata

Kalınca sebepsiz bir başıma Hatıralar beynimde dans ediyor Günahlarım dizilip bir bir yarşıma Sanki birer birer intikam alıyor Yüreğimden zincire vurulmuşum Anılar her halkayı birbirine bağlıyor Ben duygularımın esiri olmuşum Hatalar yalan duygularla başlıyor Sen de benim hatalarımdan birisin Sen en büyük günahların bedelisin Senin için harcanan zamana yazık Sen en güzel...
  3. Hülya Avşar - Gönül

Hülya Avşar - Gönül

Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül O bir yolcu sen bir hancı Gördüğün en son yalancı İçinde ki derin sancı Gitmez dedim kaldı gönül Sen istedin ben dinledim Senden ayrı olmaz dedin En sonunda bende sevdim Şimdi beni kurtar gönül...
  4. Hülya Avşar - Adamım

Hülya Avşar - Adamım

Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
  5. Hülya Avşar Ciwan Haco Kürtçe Düet şarkıları

Hülya Avşar Ciwan Haco Kürtçe Düet şarkıları

hülya avşar ciwan hacoı kürtçe şarkı kürtçe düet albüm haberleri burada arkadaşlar. Her yaptığı konuştuğu olay olan Hülya Avşar kendisi gibi ünlülerle girdiği polemiklerle magazin gündeminden eksik olmuyor. Geçtiğimiz hafta bir röportajında yine iğneli laflar sarfeden Hülya Avşar'a Bülent Ersoy'u sordular ve aynen şu cevabı verdi "ıyy lüfen susun midem bulanıyor" dedi. Ali Taran Ayşe...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş