Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti!
Bu sayfa; Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya Sitem Etti haberi hakkında bilgiler vermektedir.


Sevgili melekler, Hülya Avşar Kenan Doğulu'ya sitem etti. Söz verdiği halde kendisine şarkı vermediğiniz söyleyen Doğulu için Avşar kızı " Sözünü tutmayan bir adam!" dedi.


hulya_avsar_kenan_dogulu-16.jpgAslan Max'ın sinema filmi 'Max Maceraları: Dinoterra'nın galası; önceki akşam Levent Kanyon'da yapıldı. Animasyon türündeki filme seslerini veren Hülya Avşar, Kenan Doğulu ve Yekta Kopan; galada hazır bulundu. Birçok ünlü ismin çocuklarıyla birlikte katıldığı geceye; Kenan Doğulu, sevgilisi Beren Saat ile birlikte geldi. Hülya Avşar; tasarımcı Melih Yazgan imzalı, 'Kraliçe Felina' konseptli kostümüyle dikkat çekti. Kenan Doğulu ise; filmde seslendirdiği 'Aslan Max'ın ezeli düşmanı 'Gölgelerin Efendisi'ni hatırlatan bir kostüm giydi.

"KENAN SÖZÜNÜ TUTMADI"

Yeni albümünü tamamladığını belirten Hülya Avşar, "Kenan kadar sözünü tutmayan bir adam daha görmedim. Kaç defa bana şarkı yapacağına söz verdi ama yapmadı" dedi. Bunun üzerine Doğulu, "Tamam söz, yapacağım" derken, Avşar "İstemiyorum artık, albümümü bitirdim" yanıtını verdi.
 
Üst