Hülya Avşar Sadettin Saran'dan neden ayrıldığını açıkladı!

M

Misafir

Forum Okuru
Hülya Avşar Sadettin Saran'dan neden ayrıldığını açıkladı!
hülya avşar sadettin saran neden ayrıldı sadettin saran hülya avşar neden ayrıldı saadettin
hülya avşar sadettin saran, ayrılığı, neden ayrıldılar, açıklama, ayrılığın nedeniHülya Avşar, katıldığı bir programda Sadettin Saran'la olan ilişkisinin neden bittiğini açıkladı ve dedi ki "Sadettin beni şutladı"

İşte o açıklama Melek'ler!

84dafd1c01e79c.jpg


Kenan Erçetingöz'le 60 Dakika' programına katılan Hülya Avşar'dan Sadettin Saran ile olan ayrılığı hakkında ilginç bir açıklama yaptı:


"Bu sefer beni terk ettiler. Bir şut.. Ne olduğun anlamadım. Tabi ki karşılıklı bir şeyler oldu. Belki ben de o ortamı bilerek hazırlamış olabilirim. En son şutu yiyen ben oldum. Hadi yallah dedi..." Artık evlenmeyi düşünmediğini de sözlerine ekleyen Avşar sözlerini şöyle sürdürdü:

"Evlenmeye ihtiyacım yok. İnsan neden evlenir; bir aile olmak, çocuk için... Biz zaten büyük bir aileyiz. Gerçekten kızımın babasına hissettiğim gibi öyle hissedeceğim biri olursa evlenirim.

Aşık olurum, flört ederim ama evlilik başka bir şey...Benim hayatıma girecek olanın zaten vay haline... Ben çok sosyal bir insanım... Çok koşturuyorum. Yanımdakinin de bana ayak uydurması lazım.. Öyle birini bulmak zor gibi geliyor bana.."
 
Üst