Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Hülya Avşar'ın Kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Yeni İmajı
Taçsız kraliçe Hülya Avşar'ın bilindiği üzere boşandığı eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan Zehra Çilingiroğlu adın da bir kızı bulunmak da... Anne baba ünlü olunca çocuğun da ne yazık ki kameralardan kaçmasına olanak olmuyor. Ünlü bir sanatçının kızı olduğu için her adımı, giydikleri ve imajı takip edilen Zehra Çilingiroğlu geçtiğimiz günler de 18 yaşına girdi. Zehra, yeni imajı ile objektiflere yakalandı. Açık renk olan saçlarını simsiyaha boyattığı ve kahkül de kestirdiği gözlerden kaçmadı.. Bakalım Zehra'nın yeni imajını beğenecekmisiniz?
2bcczehra-cilingiroglu-ima1_640.jpg
307fzehra-cilingiroglu-ima2_400.jpg
310120161932203695902_2.jpg
zehra-cilingiroglu-nun-dekolte-panigi-7451714_x_2403_o.jpg

Hülya Avşar'ın Kızı İçin 27 Ay Hapis İsteniyor! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hülya Avşar'dan Bikini Sözü! Hülya Avşar'dan Bikini Sözü!
hülya avşar, hülya avşar haberleri, hülya avşar bikinili Sevgili melekler, güzelliğiyle ve zekasıyla sürekli gündemde olmayı başaran Hülya Avşar bu yaz bikini giymek üzere magazincilere söz verdi. Bildiğiniz gibi magazinciler yazın...
Magazin 0
Hülya Avşar'ın kilo Vermesinin Sırrı Ortaya Çıktı! Hülya Avşar'ın kilo Vermesinin Sırrı Ortaya Çıktı!
hülya avşar nasıl zayıfladı, hülya avşarın zayıflama sırları, hülya avşar nasıl kilo verdi Ünlü sanatçı ve oyuncu Hülya Avşar, son günlerde epey bir kilo vererek kendisini izleyenleri güzelliği ile büyülemeye devam ediyor. Yıllara meydan...
Magazin 0
Hülya Avşar'ın Son Klibi "Bana Bir Koca Lazım" Hülya Avşar'ın Son Klibi "Bana Bir Koca Lazım"
hülya avşar son klibi, hülya avşarın son şarkısı, hülya avşarın son albümü Sevgili melekler, Hülya Avşar'ın son albümü "Aşk Büyükse"nin ilk klibi "Bana Bir Koca Lazım" şarkısına çekildi. Ünlü şarkıcı, Samatya ve Yedikule sokaklarındaki...
Magazin 0
Hülya Avşar'dan Ayvalıklılara Jest! Hülya Avşar'dan Ayvalıklılara Jest!
hülya avşar hülya avşar haberleri Sevgili melekler, Hülya Avşar, hemşehrisi olarak gördüğü Ayvalıklara büyük bir sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Şirin ilçeden kendisine bir ev alan ve her yaz Ayvalık'a giden Avşar kızı, ilk klibini...
Magazin 0
Hülya Avşar'ın Kızı İçin 27 Ay Hapis İsteniyor! Hülya Avşar'ın Kızı İçin 27 Ay Hapis İsteniyor!
Bu konu; Hülya Avşar'ın Kızı İçin 27 Ay Hapis İsteniyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin dünyasının ünlü isimlerinden Hülya Avşar'ın kızı Zehra için 27 aylık hapis istemiyle dava açıldı. Geçtiğimiz günlerde eski...
Magazin 1