Hülya Avşarın Kızı Zehraya Annesinden Azar....

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Hülya Avşarın Kızı Zehraya Annesinden Azar....
Hülya Avşar Kızı Zehra
Zehra Çilingiroğlu Haberi
Daha neler diyorum işte yetiştirilme tarzı...O masun hayvanları alıyolar sanki bakacaklarmış gibi köle gibi arkalarında dolandırdıkları yetmiyo birde bunun yaptığı gibi hayvana eziyet yapıyorlar...Hayvan Hakları diye de bişey var ama dinleyen yok yani masumları...Keşke gözlerine sokabilsem bu hayvan kanunlarını onların... Kınıyorum başkada bişey demiyorum...


Köpeğine Rimel ve Oje Sürdü!Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, köpeği Çakıl'a makyaj yaptığı için annesini kızdırdı.

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra, köpeği Çakıl'a makyaj yaptığı için annesini kızdırdı. Geçtiğimiz günlerde Twitter'daki sayfasına Çakıl'ın makyajlı bir fotoğrafını koyan Zehra Çilingiroğlu; köpeğinin tırnaklarına kırmızı oje, gözlerine de rimel sürdüğünü yazdı.

Daha sonra köpeğine bunları yaptığı için annesinden azar işittiğini de belirtti.

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DE KALPLİ BALONLARLA GÖRÜNTÜLENMİŞTİ

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra, bir hafta önce Bebek'te bir arkadaşıyla objektiflere takılmıştı.

Oldukça neşeli olduğu gözlenen Zehra, bir baloncudan, kendisine ve arkadaşına, kalp şeklindeki kırmızı balonlardan aldı. Zehra, "Bu balon özel birine mi?" sorusuna ise "Çok hoşuma gitti, kendime hediye aldım" diye yanıt verdi.

ANNESİ DAHA ÖNCE YAPILAN BİR HABERE ÇOK KIZMIŞTI

Bazı yayın organlarında Zehra Çilingiroğlu'nun Murat Boyner'le aşk yaşadığına dair haberler çıkmıştı. Hülya Avşar'ı deliye çeviren bu haberler sonrasında Hülya Avşar resmen ateş püskürmüştü: "Yalan haber yapamazlar, böyle bir hakları olamaz!"

Avşar kızı sözlerini şöyle sürdürmüştü:

"O haberi yapan gazetenin yazı işleri müdürüyle konuştuğumda, bana çok efendi cevap vermemiş olsaydı; bugün çok büyük bir tazminatla karşı karşıya kalacaktı. "
 
Üst