Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Hülya Avşarın Tarkan kızgınlığı bitmiyor

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  hülya avşar tarkan hülya avşar tarkan kavgası kavgası hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, kavga, souğukluk, haberleri burada arkadaşlar.


  [​IMG]

  Hülya Avşar'ın Tarkan'a olan öfkesi bitmek bilmiyor Melek'ler. Oldukça sinirlenen Hülya Avşar, Tarkan için "dangalak" dedi. İşte o haber!

  Hülya Avşar'ın Tarkan'a olan öfkesi dinmek bilmiyor: Benim ayağıma gelecek, ayağımıza gelip ödülünü alacak!


  Hülya Avşar, “Kral TV Müzik Ödülleri”nde kazandığı ödülleri kendi almayıp müzisyen dostlarına aldıran Tarkan’a fena patladı, “Eşek herif”, “dangalak”, “1 metrelik adam” hakaretleri havada uçuştu.

  Kral Tv Müzik Ödülleri gecesinde Tarkan’a ödül vermek için sahneye çıkan ancak Megastar’ı karşısında göremeyince şoke olan Hülya Avşar’ın öfkesi dinmek bilmiyor. Ödüllerini gecenin sonunda toptan alan Tarkan için ‘saygısız’ diyen Avşar tepkisini şu sözlerle sürdürdü:

  - Tarkan’ın böyle bir şeye hakkı yok! Çünkü böyle bir şeyi hak etmedi! Bana ne Tarkan’dan ayrıca. Gelecek ve alacak ödülünü! Benim ayağıma gelecek, ayağımıza gelip ödülünü alacak!

  - Başarısı beni ilgilendirmiyor! Bana ne onun başarısından! Kime ne daha doğrusu! Ata’ya ne! (Tarkan’a ödül vermek için sahneye çıkan ancak veremeyen Ata Demirer’i kastediyor)

  - Hani sus, konuşma Hülya, demek içimden gelmiyor! Konuşacağım! Birileri birilerine haddini bildirmek zorunda! Adam olacaksın önce, terbiyeli olacaksın! Ha bir okul yaptırır, vergide ciddi bir rekor kırar, o zaman sırf bu yüzden saygıyla karşılarım. Ama ben şimdi Tarkan’ı saygıyla niye karşılayayım? Dansöz gibi göbek attığı için mi? Hiç de saygıyla karşılamıyorum! Asena’ya daha çok saygı duyuyorum.

  'AAA! DANGALAK'

  - O bu kadar da niye abartılıyor, onu da anlamış değilim! Bu yaptığı terbiyesizliği, diğer sanatçı arkadaşlarım gibi kabul etmiyorum! Tarkan’ın özrünü de kabul etmiyorum! Gerçekten sinirliyim! Boğabilirim! Boğabilirim yani!

  - Bir metre boyunda, sadece göbek atıyor diye bu kadar havaya girmesine ne gerek var yani! Aaa! dangalak! Megastarlığı hak ediyor mu? Bizim yüzümüzden megastar! Kim megastar ya! Megastar Ajda Pekkan! Megastar Sezen Aksu! Kim megastar?

  - Fransa’da tanındı, bir de göbek attı, diye mi ülkemizi temsil ettiği, düşünülüyor... Nereye temsil ediyor ülkemizi ya! Nerede ediyor? Kendisi tanınıyor da ülkemizi temsil eden kim? Önce ülkesine faydası olsun!

  - Biz zaten Türk milleti olarak alışığız böyle şeylere! Gereksiz insanları havaya sokmaya.

  VATAN
   
 2. ceko19

  ceko19 Forum Okuru

  bırak bu işleri
  hülya avşar yanlış bir konusma yaptı bu konuları kamera önunde yapmayı sow sanıyor ama yanılıyo bence tarkan konusunda ynılıyor medenıyet terbıyesı gerkıyor hülya avaşara
   
Hülya Avşarın Tarkan kızgınlığı bitmiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Hülya Avşar - Sevdim

  Hülya Avşar - Sevdim

  Bir ömür sürecek derken Nasıl oldu da bitti bu güzel, bu deli sevdam Canıma saklı yar sana her gece sorardım Ne yaparız bir gün ya biterse Derdin ya bitmez yanıma gel diye Geldim, beni yollar uçurumlar bağlamaz Sevdim, deli gönlüm sevemezse ağlamaz Sevdim, bu günümde, yarınımda sen varsın Ben seni her şeyden çok sevdim
 2. Hülya Avşar - Gönül

  Hülya Avşar - Gönül

  Bunca yıl herkesten kaçtın En sonunda buldum sandın Ansızın içini açtın Yapma dedim yaptın gönül Gözleri senden uzaktı Fark edilmez bir tuzaktı Sana böylesi yasaktı Yapma dedim yaptın gönül O bir yolcu sen bir hancı Gördüğün en son yalancı İçinde ki derin sancı Gitmez dedim kaldı gönül Sen istedin ben dinledim Senden ayrı olmaz dedin En sonunda bende sevdim Şimdi beni kurtar gönül...
 3. Hülya Avşar - Adamım

  Hülya Avşar - Adamım

  Bir küskün bir barışıksın Ne kadar da karışıksın Galiba sen alışıksın Ama ben anlamadım Olmadık an Geliyorsun İsteyince Gidiyorsun Sözde beni seviyorsun Ama ben anlamadım Hey hey hey hey hey Sen adamım Sende bir şeylerim kaldı Böyle çekip gitmek var mı İşte bu olmadı Sende şeytan tüyü mü var Yoksa bende büyü mü var Böyle nasıl geçti yıllar Yine ben anlamadım Olmadık an geliyorsun İsteyince...
 4. Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

  Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

  hülya avşarın tarkan hakkında söyledikleri hülya avşarın tarkana söylediği sözler tarkan için söyledikleri tarkana hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, gecesinde ağır sözler söyledi haberi burada arkadaşlar. Sivri dilli Hülya Avşar, bu sefer de Tarkan için sivri sözler söyledi. Ortalık, bu sözlerden sonra çok karışacağa benziyor Melek'ler:) Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En...
 5. hülya avşara tepki

  hülya avşara tepki

  EMAAT HÜLYA AVŞAR'I TOPA TUTTU Kurban bayramlarında "Kurban mı kesmeli, hayır mı yapılmalı" tartışmasına bir internet sitesinde yaptığı yorumla katılan Hülya Avşar, İsmailağa Cemaati'nin tepkisini çekti. Cemaatin Facebook grubu, Avşar'ın fotoğrafını photoshopla çarşaflı hale getirerek, "Hayvan kesen bir dini aklım almıyor" cümlesini yayınladı. Hemen altına da Cübbeli...

Sayfayı Paylaş